Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ugyerzem sokat ettem es...

Ugyerzem sokat ettem es hiztam a mai nap folyaman pedig nem leptem tul a kaloriakeretem hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ettem reggel zabkasat (200kcal)

ebedre 300g cukkinit olajon sutve (190kcal)

vacsira 4 zabpelyhes palit meggyel turoval (700kcal)

+2alma

Igy a napi kaloriabevitelem 1185kcal.Sulyt tartok es 1400at eszek mostansag vagyis emelem fokozatosan es most ott tartok h kb.1400at eszek,viszont ma kevesebbet ettem de megis ugy erzem hiztam a palacsinta miatt:// Ha mondjuk a pali helyett ettem volna 5tojast es 10abonettet paradicsommal akkor is annyi kcal lett volna a vacsim (700korul)de megsem ereznem ugy h hizok,h van ez? Sokszor elofordul velem hogy nem lepem at a kaloriabevitelem de megis fullra eszem magam es van mikor nagyon egeszsegtelennel pl. langossal.Ilyenkor mindig ugy erzem hiztam pedig nem es meg. keretet se leptem at!


2017. ápr. 14. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha keveset ettél, nem hízol, örülj, hogy soknak tűnik.

Nem érzés alapján hízunk. Én meg tudok enni 2000 kcalt úgy, hogy úgy érzem, szinte nem is ettem, mégsem fogyok így... Ez van fordítva is.

Csak én nem hiszem azt, hogy ha pl. megérintek egy csokit, akkor hízom. Egyesek fura dolgokat tulajdonítanak egyes ételeknek, pedig bármivel lehet fogyni, max. nem érdemes vagy sokkal nehezebb.

2017. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hogy van ez?"


Úgy, hogy beképzeled magadnak. Buildernek igaza van. Ez inkább lelki probléma, mint testi.

2017. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!