Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúra befejezése óta...

Fogyókúra befejezése óta nincs étvágyam, nem bírok 7-800 kalóriánál többet enni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném hogy nem testképzavarról van szó, ennék én szívesen, ha lenne étvágyam. 10 kilót fogytam nyár óta, október körül 47 kiló voltam, ez után már nem is akartam tovább fogyni, ennyi volt a célom. Azóta biztos hogy fogytam még mert napi 700-800 kalóriánál nem eszek többet és látszik is hogy még vékonyabb lettem. Derékban laza rajtam a gatya amit fogyás után vettem. Nincs étvágyam és semmit nem kívánok. Reggelente arra kelek hogy korog a gyomrom de akkor is csak a kávét kívánom. Természetesen próbálok enni nagyobb adagot napi háromszor de ennél többet nagyon nehezen sikerül leerőszakolni. Nagyon rossz, van hogy elfelejtek enni egész délelőtt és tesiórán rosszul leszek. Az ofőm is félrehívott már óra után hogy van-e valami bajom, miért lettem ilyen vékony stb. Amiatt lenne hogy összeszűkült a gyomrom? Vagy mitől :( A pajzsmirigyem alulműködik, erre szedem a gyógyszert már 2 éve, múlt hónapban voltam kontrollon és jó lett az eredmény, normál értéken belül van. Nem stresszelek semmi miatt. Másra nem nagyon tudok gondolni.
2017. dec. 5. 18:54
 1/2 anonim válasza:

Én annyira nem értek hozzá, de amikor én abbahagytam a fogyökúrát ugyanez volt, de nagyjából egy hónapig. (A fogyókúrában minden nap egy féle ételt lehetett enni,és alig ettem, mert nem kívántam egész nap pl. a sajtot) Szóval nekem csak összeszűkült a gyomrom.

De szerintem, ha ilyen sokáig nem múlik el, érdemes lenne elmenned a háziorvosodhoz.

2017. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány is lehet az oka. Szedj valami komplex készítményt, legyenek benne ásványi anyagok is.
2017. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!