Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem lesz gond hosszú távon,...

Nem lesz gond hosszú távon, ha aránytalanul oszlik el a kalóriamennyiség?

Figyelt kérdés
Reggel sosem tudtam enni, így a reggeli maximum 200 kcal, délben 300 körül, du. 300 körül, viszont vacsorára 700-as a mennyiség.
2018. jan. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszthatod akárhogyan, ahogyan neked jó. Az enyém s még sokaké lényegesen "aránytalanabb", de nekem így ideális :) Van, akinek hatalmas reggeli kell, van, aki ebédig vagy akár tovább semmit nem eszik, mert így érzi magát jól s energikusan (s a jóllakott fogyásban is sokakat támogat ez, míg mások csak kiéheznének).

Az összbevitel az igazán fontos (s hogy ne éheztesd magad. ha neked nagy vacsora kell, egyél nagy vacsorát, ez teljesen OK így. sokan akkor is így csinálják, ha nem ez lenne az ideális számukra, de napközben dolgoznak s az esti nyugalmas nagy vacsora sokkal jobb).

2018. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, számomra abszolút ez az ideális, reggel csak iszom, dél-egy között esik jól először enni.


Viszont ha nem eszem este, akkor hiába ugyanez a mennyiség, felébredek hajnalban és órákig nem tudok visszalaudni.


Próbáltam megfordítani, de egyszerűen szenvedtem.

2018. jan. 17. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan is, aki csak egyszer eszik egy nap... Nincs ezzel gond, ha amúgy megfelelő mennyiségű tápanyagot, vitamint, fehérjét, rostot viszel be összességében.
2018. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg a szervezeted igényeihez igazodik az eloszlás, addig jó.
2018. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!