Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok nekem mondani, , egy...

Tudnátok nekem mondani, , egy napi teljes étkezést"? (Pl: Reggeli=2db alma, Ebéd=. ), ami 1000 kcal vagy 1000 allat van? ( ja és legyen vega).

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm🙂
2018. jan. 30. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezer kalóriánál kevesebbet nem szabad enned, az káros az egészségre.

1100-1200 kalória körül gondolkodj, annál kevesebben ne.

2018. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

25 000 Ft-ért írok neked 1 havi étrendet...

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, h valaki neked ingyen fog egy komplett étrendet leírni?! :D Nem vagyok sz..rrágó, de gondolkodjatok már. Ha meg ilyet szeretnétek, akkor forduljatok szakemberhez!

2018. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Reggeli: 2 db alma

Tízórai: 2 db alma

Ebéd: 2 db alma

Uzsonna: 2 db alma

Vacsora: 2 db alma


Vegának vega, csak az a baj vele, hogy bele lehet halni - mint általában az 1000 kcal alatti étrendekbe...

2018. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Egy napot tudnék írni, aszkéta ketogén stílusban, alma nélkül... Nem tuti, hogy élveznéd.

De 1000 kcal kevés, ahogy már írták.

Akkor már


R: 1 óra séta

E: Valami szimpatikus 1500 kcal-os ebéd (írhatnék példákat, de szerintem nem egy a stílusunk)

V: félóra torna


Ez nekem ideális, neked bizonyára nem. Még az étrendedről sem írtál mást, csak azt, hogy vega (az enyém is az, de ma krumplis pogácsát és palacsintát ettem - nem egy tipikus napom, holnap pedig jó eséllyel ketogén napom lesz. de volt már növényi napom is)... A fenti kezdemény alapján 3 étkezést tervezel, úgy tűnik, de hogy ebédre mi és mennyi laktat...


Ezt személyre szabottan kell.


Hacsak nem ragaszkodsz a gyümölcsreggelihez, ismeretlenül is inkább zabkását írnék (abba mehet az alma, de akár kókusz és dió is). Ebédre valami jó kis állati fehérjeforrás zöldséggel s ha ez nem ad ki elég kalóriát, akkor kevés gabonával, pl. barnarizs, mert azzal tovább eljátszik az ember, mint a puha fehérrel, de az is teljesen jó. Ha növényi ebédet akarsz, akkor zölséges rizs vagy köles, de fókuszálj a hüvelyesekre.

Vacsorára pedig túró, vagy édesen, vagy sósan.

Nasinak kevés olajos mag és gyümölcs...

A makrók legyenek rendben, de mivel semmit nem tudok rólad, nem tudhatom, neked napi 50 vagy 100-130 gramm fehérjét javasoljak...


Ez csak egy kósza valami, lehet variálni, lehet, hogy te teljesen mást szeretsz, de azért kiindulásnak annyira nem vészes, azt hiszem.

2018. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Reggeli: egy pohár víz

Ebéd: 200 db tic tac

Vacsora: két pohár víz

2018. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Reggeli: 1 pohár natur joghurt/kefir, fittnes müzlivel vagy egy pirítóssal.

Tízórai: 1 gyümölcs(ha nincs tízórai, akkor mehet ez is a reggelihez)

Ebéd: levesek, főzelékek, tojással, párolt zöldség, saláták, sajttal pl.

Uzsonna: olajos magvak, aszalt vagy friss gyümölcsök, joghurt pl. Ha nincs uzsi, akkor csapd hozzá az ebédhez "desszertnek")

Vacsora: túró, cottage cheese, főtt tojás fehérje, zsírszegény sajt + zöldségek.

2018. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
túrót , müzlit, a legtöbb sajtot, aszalt gyümölcsöket már kapásból el is lehet felejteni,
2018. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
35%
A túrót mi a f***sznak kell elfelejteni megmondanád??? -.-
2018. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ha ennyire tudatlan vagy kedves utolso,az allati eredetu.

Egyebkent egy csomo kajalval jol lehet lakni.Mondjuno zoldsegsalàta(keverek mehet paradicsom paprika stb) joghurtot se egyel,az is allati eredetu.Mehet még banán emellé alma dió,akarmi siman jol lehet lakni ezekkel ha jol csinalod,es meghozza sok tapanyagtartallommal keves kaloriaval.en egyszer kiprobaltam egy honapig kb h milyen egeszen tele ettem magam mindig.Esetlwg kuszkusz bár az nemtudom mibol keszul de azt is szoktak enni.

2018. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudatlan vagy, kedves utolsó, a kérdező nem vegán, csak vega étrendet kért. Vagyis túrót simán ehet.
2018. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!