Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megettem egy kis darab tortát....

Megettem egy kis darab tortát. Mit csináljak ma?

Figyelt kérdés
Tehát testvérem sütött egy túrótortát. Az asztalon volt egy kis maradék és egy teljes szelet. A kis maradékot megettem aztán törtem a másikból is. Összesen kb egy fél szelet lehetett. Aztán tudom hogy nem helyes de nagy részét kihánytam.. egy hónapja fogyózok 1200-1300 között eszek minden nap (100+kg) valaki azt mondta picit látszik h fogytam és jól bírtam eddig sose ettem édességet, sok zöldség és gyümölcs de na normál kaját eszek akkor is úgy hogy beleszámolok mindent és mindig benne voltam a keretben. Kenyeres sütis dolgokat nem ettem egyszer se. Magamnak sütöttem/főztem. De most olyan csalódott vagyok. Számoljak fel akkor erre vagy 200 kcal-t és egyek tovább rendesen? Vagy többet? Valami tanácsot adjatok. Mi van ha megint fel fogom adni a diétámat ilyenekkel? Mit tegyek hogy több önuralmam legyen? Vagy ez a pici darab nem baj és mehet minden tovább? :( 17/L
2018. jan. 31. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges, egyél tovább rendesen és ne hánytasd magad.
2018. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kis szeletet kár volt kihányni. Mi történne? Semmi. Ilyen súllyal az alapanyagcseréd nyilván nem 1200, simán belefért az a torta. Tuti annyitól nem hízol.

Remélem tudod, hogy az evés miatti bűntudat és a hánytatás hova vezet.

Semmit nem kell tenned, ma folytasd úgy, ahogy eddig.

Kitartás és ne ostorozd magad!

2018. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is attól félek hogy belebetegedek :( igyekszek tovább enni egészségesen.
2018. jan. 31. 07:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz. Légy tisztában az erőddel. Te irányítod a fogyókúrádat, nem a fogyókúrad téged!
2018. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazán belefért volna az a kis szelet torta! Ne görcsölj rá ennyire! Kitartást:)
2018. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha belefér a keretedbe, akkor ma is egyél egy kis tortát. Meg holnap is.

Ha nem fér bele, akkor ma ne egyél, de ez nem azt jelenti, hogy soha többé, néha csalhatsz egy kicsit.

Sok sikert.

2018. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Én ilyenkor úgy vagyok vele, hogy mivel úgy is elbasztam a napomat, telezabálom magam amennyire csak tudom, és holnaptól új élet új én.
2018. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tegnap én egy nagy szelet kávétortát ettem. Baromi jól esett. De nem voltam ostoba, hogy kihányjam, mert egy időnkénti csábulás nem rontja a fogyókúrát. Ja, és eddig fogytam 21 kilót, tudom miről beszélek.
2018. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy vele,hogy a rendszeres hánytatásnak milyen következményei lesznek?

Ez egy természetellenes folyamat, tönkre teszi a tápcsatornád felső részét. Előbb csak vérezni fog a nyelőcsöved, utána fekélyes lesz, refluxod lesz, tönkre teszi a fogaidat. Akár halál is lehet a vége.

Nagyon veszélyes dolog ezzel a hánytatással játszani, baromira erős sav van a gyomrodban, ha ez szépen mindig visszajön annak következményei lesznek, hidd el, nem papolásból mondom.

1200-1300 kcal nagyon kevésnek tűnik a te korodhoz és súlyodhoz képest.

Ahelyett,hogy éhezteted magad, inkább egyél mértékkel és mozogj rengeteget! +igyál napi 3-3,5 litert minimum, a te súlyodhoz akár több is mehet, ha mozogsz.

A túrótorta is belefér, ha alkalmanként eszel egy szelettel. Nem azt mondom,hogy vágd be az egész tortát minden nap, de nem lesz semmi bajod egy szelettől.

Mozogj! Nem írod,hogy mit csinálsz, azon kívül, hogy koplalsz?

És mennyit iszol? A hánytatással szépen ki is lehet száradni, ami nem épp fogyórkúra barát dolog, rengeteget kéne inni, szüksége van a szervezetednek a vízre.

2018. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy remélem a diétád nem koplalásból áll és sportolsz is mellette !!!!!!!!!!!!!
2018. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!