Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Cm-megy le de a mérleg miért...

Cm-megy le de a mérleg miért nem mozdul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem is tudom,hogy hogyan írjam le... A lényeg hogy szülés után feljött 20kg... Hormon is nagyon közre játszik de akkor is bele vágtam a kalória diétába... Mellette scitec szénhidrát megkotot es biotech vacsora pótló shaket is fogyasztok... Lényeg hogy cm-ben nagyon sok ment le derekbol is 10cm és csípőből is 10cm viszont ha mérlegre állok egy dkg-al sem vagyok kevesebb... Nem rég kezdtem el szóval még torna stb nem volt benne hogy izommá alakuljon valami... Nagyon el vagyok keseredve miért van ez???
2018. jan. 31. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert az izom nehezebb, mint a zsír. 8.-os biológia tananyag.
2018. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom ezert is irtam a végére hogy semmi torna semmi nem volt hogy izmosodjak...
2018. jan. 31. 11:49
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól még van izomzatod, mert nem tornázol.....Te jó ég...
2018. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
De eddig is volt és ha fogyott akkor elvileg kevesebbnek kéne lennie, bocs az offért
2018. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Te jó ég, ha eddig volt rajta 20 kg izom meg 20 kg zsír, és 0 kg izmot szedett fel, de leadott 10 kg zsírt, akkor most kevesebb kg kéne legyen, ELSŐS MATEK, te jó ég...
2018. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ez nagyon érdekes, a 10-10 cm derékből meg csípőből is azért már nem olyan kevés, annak látszódni kéne a mérlegen is.

Megírnád a korodat, magasságodat, és hogy hány kiló vagy? Mióta csinálod a diétát?

2018. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hu végre valaki felfogta... 25eves 169cm és 119kg lettem szülés után... Hormonjaim is felborultak de alapbol sem voltam soha vékony ovitol kezdve mindig en voltam a kover lány de anno mikor 106ra meghiztam 2honap alatt ledobtam 20kg-ot... Utana meg lassan lementem 69re es sokaig is tartottam... Most ahogy elkezdek diétázni egyből nagylány leszek ami gondolom tart vissza nemi vizet is de ez hogy a centik szo szerint potyognak meg a boltba is ramkiabalnak hogy de sokat fogytal és a mérleg minden nap ugyan ott van... Jo a mérleg mert paromnak meg azt is kimutatja ha pisil...
2018. jan. 31. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel vagy szülés után? Mert pl. a has folyamatosan húzódik vissza, a mellek meg nőnek a szoptatás megkezdése miatt is. Mennyi idő alatt történt a mínusz 10centi?
2018. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8honapos a kislányom... Multhet kedden volt a derék 117 tegnap 107 a csípő volt 129 tegnap 119
2018. jan. 31. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiment a víz a szervezetedből.

A "te jó ég" gyerek, elég egysíkú, mondhatni, csak egy vonal, annyira egyszerű. Azért na mondd, hogy egy hét alatt lement 10 centi. Vagy gittelés előtt csináltad, vagy nem ugyanúgy mérted. Akkor kuffernél (bocsi), elég könnyű félreméricskélni.

2018. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!