Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúrázók, akik napi...

Fogyókúrázók, akik napi 1200-1300 kalóriányit esztek! Ti nem vagytok nagyon éhesek, hogy bírjátok ki ennyivel?

Figyelt kérdés
Az alapanyagcserém 1450 kalória,és,ha nem 1200-1300 kalóriát eszek,akkor szinte nem fogyok semmit.Mozgok is,de az sem elég.Kb 2-3 óra után éhes vagyok,akármit is eszem.Ti hogy bírjátok ki hónapokig ilyen alacsony kalóriával a napokat?Ilyen bevitellel egyébként ti mennyit fogytatok,mennyi idő alatt,és mi volt a kiinduló súlyotok?
2018. febr. 2. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Én 1000-ret eszem csak, mert alacsony a napi szükségletem(1330kcal). Jól kell beosztani. 6x eszem egy nap, sok-sok zöldséget(ezeknek alacsony a kcal tartalmuk, így lehet többet fogyasztani belőlük) a többi étellel meg csínján bánok.

Azzal segítek magamon(ami nekem bevált), hogy heti 1x felviszem 1500- ra úgy, hogy a mozgást is felviszem 2x annyira.

2018. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 1800.. de mégis ennyit eszek. Nagy túlsúlyom van. Sokak szerint nem jó de én már így megszoktam 1 hónap alatt. Amúgy nem szoktam sokszor éhes lenni pedig mindent eszek szinte (édességet és kenyeret nem hanem főtt kaják közül)

Egy nap 3x szoktam enni. És citromos vizet iszok (bolti, nem itthon csinált olyat amiben nincs kalória)

Persze van néha hogy este felé mikor már elfogyott a kalóriám éhes leszek de tűrhető és ha eleget iszok el szokott múlni. Az elején jobban éhes voltam de már kezdem megszokni.

2018. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, ezt elfelejtettem, igaza van a #2-nek. Igyál sokat! Vizet, ásványvizet(szénsav menteset), teát/gyógyteát, zsírégető(nek mondott)/salaktalanító/méregtelenítő italokat, turmixokat. Ha szépen elosztva megiszol napi 3 liter(nekem van, hogy a 3,5-4 is összejön), akkor nem leszel annyira éhes.
2018. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2500 as alapanyag cserével csináltam napi 1000 kalória körül. Hülyeség nem azt mondom hogy követendő példa. Kell valami cél valami ami motivál, engem a szerelem, később a depresszió hajtott.
2018. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell találni, hogy miből ehetsz többet. Én pl reggelire eszek gombás rántottát, abba sokszor beleteszek egy doboz gombát, ütök rá két tojást, inkább tojásos gomba, mint gombás tojás, de kevesebb a kalória benne, mint egy pici darab sajtban. Vagy eszek egy doboz túrót egy egész szárzellerrel, az is milyen nagy, mégis kevés a kalória benne, és szinte egész este el lehet rágcsálni, és a túróba mártogatni.
2018. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ketogénezek a kalóriaszámolás mellett. (Nekem is pont annyi az alapanyagcserém, mint neked.)

1200 kalóriát állítottam be (ez elvileg heti 0,5 kg fogyást prognosztizált), de nem szoktam 1100 fölé menni. Nem azért, mert gyorsabban akarok fogyni, hanem mert nem kívánok többet (és ebben már nasi is van:))

Tudom, a ketogént sokan nem szeretik, én is "adok neki egy esélyt" alapon próbáltam ki, de nekem nagyon bevált, így ha nem is a ketogént, de a szénhidrátcsökkentett diétát mindenképp ajánlom.

4. hetem fejezem be, 5 kg-t fogytam 15 kg túlsúlyból úgy, hogy nem edzettem mellette.

2018. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!