Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriára van szükség...

Mennyi kalóriára van szükség egy nap, ha fogyókúrázok, szálkásítok?

Figyelt kérdés
172 centi vagyok,52 kg.Fogyni szeretnék még,illetve szálkásodni.Napi 2 órát intenzíven edzek és mellette nem eszek semmi olyat amiben fehér lisz van vagy cukor.De egy nap nagyon kevésre jön ki a kalóriabevitelem (500-600-ra).Mennyire kéne ezt megnövelnem?Illetve néha 1-2 bűnözés belefér a diétába?15/L

2016. aug. 10. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy ne legyél igen vékony így. Szerintem tömegelj, 2000 kcalról indulnék s emelném, ha kell...


De fogyáshoz sem ajánlanék 1300-1500-nál kevesebbet.


Egyébként az ember kalóriaigénye nagyon szór, senki a világon meg nem mondja, neked mennyi kell, ki kell tapasztalni. De a jelenlegi iszonyúan kemény koplalás, ami nyilván roppant egészségtelen, főleg, hogy ilyen kicsi a testtömeged.

2016. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Egyébként általában egy fél pohár turmix a reggelim,majd ebédre csirkemellet eszek salátával,a vacsorám pedig edzés után egy fehérje shake.De megpróbálom ezt növelni mindenképpen.
2016. aug. 10. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még így is a normál alatt vagy... De mindenképpen ne kezdj el kalóriákat számolni fejlődésben vagy nagyon rosszat tesz a szervezetednek főleg ha 500 kcalt eszel. Neked most csak arra kéne törekedni,hogy egészségesen táplákozz. 1 héten kétszer szoktam kicsit többet enni mint a deficitem.
2016. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2016. aug. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!