Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 800 kalóriával mennyi...

Napi 800 kalóriával mennyi idő alatt fogyhatok 15 kg-ot?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magasság? Súly? Nem? Kor?

Amúgy ennyi nagyon kevés lehet, hogy gyorsan de egészségtelenül az biztos.

De a te dolgod.

2018. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha le is mozgod azt a 800-at, akkor elég gyorsan
2018. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez merőben azon múlik, hogy a kalóriaigényed, miután belassult az anyagcseréd, milyen viszonyban áll a 800 kcallal.
2018. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TappancsMancs ***** válasza:
2018. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TappancsMancs ***** válasza:
Hirtelen fogyás gyorsan vissza is jön. Hosszú távon gondolkodj.
2018. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 70 kiló. Így kb 3 hónap alatt lefogyhatok? Úgyis abbahagyom ha kezdek rosszul lenni. Falási rohamaim meg nincsenek, már pár napja csinálom. Emellé mozgok napi fél-háromnegyed órát kocogok.
2018. febr. 2. 17:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Az alap kcal igényem 1400 kcal körül van
2018. febr. 2. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezzel csak hízékonyabbá fogod magad tenni! Hosszútávon jó megoldást válaszd, ne az ilyeneket.
2018. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, még mindig nem az a helyes kérdés, hogy mennyit fogysz. NE CSINÁLD. Komolyan mondjuk. Sok dologban nem értünk itt egyet, de a koplalást nem véletlenül nem támogatja szinte senki itt.

Semmiféle probléma nincs a rendes fogyással, a világ nem áll meg, ha nem embertelen, irreális, egészségtelen tempóban válsz karcsúvá. Az, hogy pár napja bírod, amúgysem jelenti azt, hogy 3 nap múlva nem zabálsz be. Én is bírtam a nullkalóriát napokig, de azért nem azzal fogytam le. De ha önszuggesztióval bírod, akkor is sokkot okozol a saját, bizonyára még igen jól működő szervezetednek. Jobban illene bánnod vele, elég hosszú ideig kéne jól szolgálnia, nem kell az elején tönkretenni.

2018. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyi kb egy macskának elég...
2018. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!