Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1500 kalóriás étrenddel...

Napi 1500 kalóriás étrenddel fogyhatok a születésnapomig 20 kilogrammot?

Figyelt kérdés
December végén van a születésnapom. Hormonális gondokat okozott nekem a Lyme kór, 4 hónap alatt 20 kg-t híztam azonos kcal bevitel mellett, miközben dolgoztam. Megelégeltem a súlyfeleslegem, a Lyme kórt is sikerült 'kikezeltetnem' tehát diétának semmi akadálya. Jelenlegi súlyom 92 kg, 173 cm magas vagyok, 22 éves nő. Pörgős vendéglátós munkát végzek. Napi 1500 kalória mellett december 26-ra elérhetem a 70 kg-os álomhatárt? Nem hiszek a rapiddiétákban, havonta 3 kg-t tervezek max fogyni. Megvalósítható?

2018. jan. 23. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ha azonos kalóriabevitel mellett ilyen brutális súlynövekedést értél el, akkor az nem hízás, hanem víz, aminek el kell tűnnie, ha az egészséged rendbe jött. Ha a hízás valódi, akkor a fogyásnak is valódinak kell lennie. A havi 2-3 kg minusz normális ütem. Az 1500 napi kcal ésszerű választásnak tűnik, ha pörgős a munkád, talán kicsit még kevés is lesz. Meglátod majd. Mérd magad, és egy hónap után (ne hamarabb!) nézd meg, mennyi ment le! Ha túl sok, vagy túl kevés, akkor finomíts az étrenden! A legelején nagyon gyorsan lemegy 1-2 kiló, azt ne számold bele!
2018. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért akarsz éhezni?

Tessen szépen lchf étrendet követni és sportolni, és jó lesz. Decemberre főleg.

2018. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!