Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 11 éves vagyok és 46 kg és...

11 éves vagyok és 46 kg és 145 cm. Tudom hogy a 46 kg ebben az életkorban az ideális testsúly, de nagy a hasam, ja és fiu vagyok, a cicimnél is kezd dudorodni . Hogy lehetne ezt leadni a tulsúlyt kb 1 hónap allatt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, mozogj sokat, kerüld a nasikat, cukros üdítőket. Táplálkozz normálisan, változatosan.
2018. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy még csak 11 éves és 145 cm vagy, pár éven belül nagyot fogsz nyúlni, és eloszlik rajtad a felesleg. Ebben az időszakban gyakori, hogy a fiúk felszednek egy kicsit. Ettől függetlenül nyugodtan megfogadhatod az első tanácsát. Táplálkozz változatosan, és egészségesen, igyál sok vizet, üdítő helyett pedig teát.
2018. febr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 évesen ilyenek foglalkoztatják. Van baj rendesen. Majd menősz, tanulj inkább, ne ezen görcsölj.
2018. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11évesen még nem kellene ennyire rákattannod erre, még lehetnél gyerek. Ha zavar a tested, inkább mozogj többet, hogy legyen rajtad izomzat.


Serdüléskor még a fiúk melle is képes kissé megduzzadni a hormonoktól. Vannak olyanok, akik előbb szélesednek, aztán nyúlnak meg.

2018. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj rám! Segítek:)
2018. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!