Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 157cm vagyok és most 53kg 13...

157cm vagyok és most 53kg 13 évesen. Ideális?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elég keményen fogyokúrázom, persze nem úgy kell érteni hogy nem eszem semmit. Naponta maximum 1000 kalóriát.Tavasz környékén még 57-58kg voltam.

2015. aug. 14. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,h hogyan oszlik el rajtad a súly én ehhez a cmhez 49kg vagyok és állandóan csufolnak a sullyom miatt,h kover vagyok :( 12/L
2015. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy idealis suly.


13 evesen en meg nem fogyokuraznek, inkabb sportolnek amennyit csak birok, es egeszsegesen kajalnek.

2015. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49 korul lenne az ideális, de sok múlik a genetikán. Nem mindenkinek kell nádszál vékonynak lennie. A súly az csak egy számjegy, az izom pl tobbet nyom mind a zsír tömeg. A kemény fogyokúrát hagyd abba! Fejlődő szervezetnek 2000 kcal kell, az egeszséged legyen az első! Figyelj oda az étkezésedre, egyel tobb halat, es este 6 utan már csak zöldtséget vagy gyümölcsöt fogyassz, de legyen meg a napi 5 etkezés. Emellette pedig MOZOGJ SOKAT attol fogod leadni a felesleget, nem ha éhezteted magad, mert így leépülnek az izmaid. Ha rendszeresen sportolsz, lehet hogy nem fog kevesebbet mutatni a mérleg, de jobban fogsz kinézni.
2015. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok 171cm és 52 kg.. sportolj sokat (vagy legalább sétálj ) !!
2015. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat kihagytam hogy edzek is mellette napi szinten átlagosan 2 órát. Nyilvánvalóan nem önmagában fogyókúrázom. Igazából ez alatt azt kell érteni hogy odafigyelek mennyit eszem egy nap és hogy mit. Hat óra után pedig már semmit.
2015. aug. 23. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A te korodban szerintem még korai fogyózni. Annyit fog még a tested változni...
2015. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!