Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csak is önuralom segithet a...

Csak is önuralom segithet a cukor fuggosegben?

Figyelt kérdés
Nem sokat kell fogynom, 4 5 kg. Bar nem a kg-t nezem, csak hogy viszonyitsunk. Jol halad a dietam de a cukor.. Egyszeruen idegbeteg vagyok nelkule. Mar sokszor bunoztem. Attol erzem a dolgok beindulasat, csak nyilvan eredmenyesebb lenne masfele cukorral bevinni ezt...
2018. febr. 8. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden nap megengedsz magadnak egy ellenőrzött, kis mennyiséget, az nem baj. (Én 100 kal-ban húztam meg a határt, de az első hét után már max. 50-et ettem egy nap)
2018. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írtad a másféle cukrokat. Próbáltad már, hogy akkor mi van, ha azokat eszed? Semmi nem lesz jobb?


Én édességiműádó vagyok, a cukor inkább taszít, úgyhogy én cukormentes édességekkel jól elvagyok, de neked inkább a természetes cukrokat ajánlom (pl. gyümölcs). Nem tuti, hogy mindig megfelelő neked, de ha részben kiváltod a tömény cukrot, az is valami.

A testünknek nem kell a cukorbevitel, úgyhogy nem túl veszélyes az sem, hogy kizárja az ember, leszámítva a lelki dolgokat, mert azért ne bolondulj bele... Én bepróbálkoznék mindennel, gyümölcs, egyéb édes dolgok (nekem egy csomó zöldség is édes, bár ettől még nem tekintem édességnek...), cukormentes édességek... Lehet, hogy mégis jó neked ez utóbbi, csak mondjuk kissé csokifüggő vagy, aki sosem evett még cukormentes csokit..

2018. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probalkoztam igen, peldaul az aszalt vorosafonya szerintem nagyon edes, vagy mas gyumolcsok delelott de sajnos nem elegit ki. A kavemba rakok feleannyit mint regen, azt nem tudom elengedni, bar elobb utobb el kell majd tudom. Igazabol tenyleg lelkileg gyotor, ma is ettem egy kis meggyszoszt (cukrozott:/) es semmi bajom nem volt utana, jo kedvem lett
2018. febr. 8. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Cukormentes csokit ettem, az valamennyire segit csak jo lenne elengedni ezt mar. :)
2018. febr. 8. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyon magas kakao tartalmu etcsoki
2018. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!