Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Otthoni tornával és életmódvál...

Otthoni tornával és életmódváltással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Otthoni tornával (pl.Kiss Virág) és éltmódváltással lehet fogyni?

Étkezésben hogy nézzen ki az alap séma? Számomra nem ízletesek a sima csirkemell-rizs menük.

Kb.10-13kg-t kéne fogynom.



2018. febr. 17. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, pont hogy remek megközelítés. Persze ha túl sokat eszel, életmódváltással és mozgással sem fogysz, ez világos.


Nincs alapséma, sokféle diéta van. Csirkemell és rizs? Még húst vagy gabonát sem kell enned egy grammot sem, ha nem akarsz. Nyilván célszerű egy olyan életmódra térni, ami egészséges (ez nem egy fix definíciójú dolog, de jobb híján ezt írom) és kellően élvezetes, tartható is számodra. Általában azt ajánlom, hogy a saját jelenlegi étrendedet alakítsd át, akár fokozatosan, nem mindenkinek való a drasztikus, hirtelen váltás, persze olyanra is van példa, aki azt lépte meg sikeresen... De általában könnyebb, ha nem fogsz egy diétát a semmiből, hanem személyre szabottan alakítod ki, akár lassan, próbálkozás útján.


Valami jó fehérjeforrás kell, szinte minden működő jó életmódban van zöldség, úgyhogy azt is melegen ajánlom... De utána diéta, ízlés, kalóriaigény kérdése, hogy mit érdemes enned milyen mennyiségben.

2018. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon tornáztam videóra heti 4x fél órát, meg kardióztam minden reggel/délelőtt 20percet, emellé diétáztam(zöldség, gyümölcs, sovány husi, barna rizs előnyben) és ezzel 16 hét alatt fogytam 24kg-ot.
2018. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fehérjeporra gondoltam, mert nekem ízlettek korábban és a fehérjével azért vannak gondok :)

Szeretnék egészségesebben enni, de azért nem egy testépítő vagyok, aki ebből él, így azért nem szeretnék a végletekbe esni :)

2018. febr. 17. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

En szeptember elsejen valtottam eletmodot. Igy, egyik napról a másikra.

Azota kozel 20 kg minuszban vagyok. Lassan de folyamatosan fogyok, kulonosebb megeroltetes nelkul.

A mozgast sem mondanam rendszeresnek, persze ez nem kovetendo pelda, mozgassal sokkal egeszsegesebb es gyorsabb.


A titok annyi, h hagyd el a feher lisztet. Ami nekem bejott, fozeshez, zabpehelyliszt, egyebkent teljes kiorlesu tonkolybuza liszttel sutom pl. A kenyeret.

A "Szafi" lisztek is nagyon jok, nezz utana.

Koretnek hasznalj burgurt, basmati rizst, teljes kiorlesu tesztakat.

A finomitott cukor helyett edesitoket.


En magamnak keszitem az edessegeket, sutiket. A melyhutoben most is van ketfele edes suti, amit elvihetek magammal a munkahelyre, v ha ramjon itthon az edesseg utani vagy. Inkabb ez, minthogy ilyenkor az egeszsegtelen cukros etelekhez nyuljak.


Egy napom etkezese kb ugy nez ki, h

Reggeli 1 szendvics (sajat tk kenyerbol)

Tizorai tejes kave edesitovel

Ebed igyekszem hust enni a fent felsorolt koretek vmelyikevel (de ma pl. Levest foztem, zabpelyhes turogomboccal)

Ugyonna sajat keszitesu edesseg, vagy turo+natur joghurt+edesito.

Vacsi sonka+sajt+zoldseg vagy egy par szem mandula


Sok sikert, biztos el fogod erni a celod! :-)

2018. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem is így jött le heti 0,5-1 kiló.:) Sok sikert kérdező!
2018. febr. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót fogytam. Étkezés? Hát ezt nyilván nem mindenki gondolja számára tarthatónak, de én nem eszek összetett ételeket. Azaz nem főzök semmit, amiben többféle hozzávaló van egyszerre. Hús, akkor az csak hús, főzve, grillezve, hozzá egy féle párolt zöldséggel. Reggeli mondjuk rántotta, azaz csak tojás, sütve. Ha mondjuk túrót eszek vacsira, akkor az csak túró, fűszerekkel, egyfajta nyers zöldséggel. Így sokkal jobban tudom követni a hozzávalókat, nincsenek benne rejtett kalóriák, mint pl olaj, zsír, habarás, stb. Nekem ez bejött, másnak nem biztos, hogy ugyanúgy beválik.
2018. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Igen, életmódváltás és mozgás kell a fogyáshoz. És tudatos táplálkozás, magyarul hogy tisztában vagy vele, hogy mi mivel jár, alapvető tápanyag és kalória arányokkal. Ez ilyen egyszerű: vagy összeszeded magad és haladsz normálisan, vagy elhagyod magad és szétesel még egészségileg is. Senki azaz SENKI nem fog tudni helyetted változtatni a dolgaidon, neked kell ezeket akarni.
2018. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg egy étkezési sémát valaki tud mondani? :)
2018. febr. 18. 17:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Leirom, hogy én mit eszek, de nem biztos, hogy ez neked bejön:

reggeli: 2 tojás rántottának, egy paradicsommal vagy egy kis doboz túró vagy körözött paprikával, uborkával

ebéd: jégsaláta, jó sok, még valami zöldség (uborka, paprika, paradicsom, szárzeller), egy főtt tojás vagy egy avokádó, 10 deka selyemsonka vagy csirkemellfilé

vagy tojásmuffin (ránotta sonkával, gombával, sajttal muffinformában megsütve) mellé vmi zöldség

vacsora: egy szelet sült hús vagy hal, általában grillben csinálom, hozzá főtt zöldség (karfiol, répa, brokkoli, kelbimbó, ilyesmi), plusz még nyers saláta (jégsali, ruccola, plusz gomba, paradicsom, paprika, hagyma, mikor, mi)

inni teát, ásványvizet és light kólát iszom (ez utóbbi nem egészséges, de szeretem.)

2018. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyi idő lenne? 170cm 70kg körül, 19 év és ülő munka.

Nem siettetem, de jó ha nem a végeláthatatlan kemény dolgot látja az ember emögött :) 57kg a cél

2018. febr. 18. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!