Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mivel tudok elégetni 6-700...

Mivel tudok elégetni 6-700 kalóriát?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé elszúrtam a napot és a szokásos 1300 körüli kalóriabevitelem felment 1880-ra.. mivel tudok elégetni kb 6-700 kcal-t? 175cm/97kg/L

Azt mondják a legtöbb oldal sokat számol fel a mozgásokra szóval nem tudom hagyatkozhatok e rájuk. Akkor 2-3 óra biciklizés vagy futás vagy mit csináljak hogy lemozogjam?


2018. márc. 28. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
97 kilósan tudsz 3 órán keresztül futni?????
2018. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kimész egy nagyobb sétára vagy ha tudsz intenzívebben mozogni (én nem szeretem azokat), akkor rövidebb valami is elég. Elég gyorsan vagy emelkedőn egy óra futás is megteheti (annyira persze nem mindenki bírja), ez egyéni is. Nagy felesleggel nem érdemes futni, biciklizni persze OK.


Szerintem 1880 kcal remek fogyós nap 97 kilóhoz, én örülnék neki. Ha régóta eszel nagyon keveset, jobb is egy erősebb nap, anyagcsere, lelkierő miatt is... Ha tudod, hogy extrém lassú az anyagcseréd s jól bírod ezt a pici ételt, akkor nem szóltam.

2018. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, holnaptól folytasd a diétádat. Ha van kedved, mozogj kicsit többet. Egy naptól (főleg 6-700 kcal töblettől) nem fog észrevehetően nőni a súlyod.
2018. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!