Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 órán át tartó, közepes...

2 órán át tartó, közepes sebességű mellúszással mennyi kalóriát lehet elégetni kb?

Figyelt kérdés

csak úgy érdekelt, és megnéztem a kalóriabázist, mert ott lehet ilyesmit is számolni, de irreálisan magas számot dobott ki.

(ja amúgy nagyjából folyamatos úszás, de azért időnként tartok wc szünetet, de tényleg csak annyi időre állok meg)

meg mellúszást írtam, de valójában, időnként beleteszek gyorsat is, de csak ha épp kedvem van hozzá, szóval a mell a biztosabb :)



2017. jan. 22. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ink azt írd le hány m-t teszel meg 2 óra alatt +mennyi a súlyod hány cm vagy most.. ez a közepes sebesség viszonylagos
2017. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a kalóriaguru szerint 75 kilósan 2 óra mellúszássak 1500 kcal égethető el. csak azt nem írja milyen intenzitással.de ez viszonylag intenzív lesz

köepesen ezek szerint kb 1200 kcal 75 kilósan.

2017. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 76 kg vagyok, 168 cm, lány, és 100-120 hosszt szoktam úszni, egy mindjárt előkerítem mekkora medencében
2017. jan. 22. 23:20
 4/8 A kérdező kommentje:
na megtaláltam, 25 m
2017. jan. 22. 23:21
 5/8 A kérdező kommentje:
nem valami sok... de ha már 1000 kalória megvan, az csodás
2017. jan. 22. 23:23
 6/8 anonim válasza:
42%
TE! szerintem ne úszással próbálj fogyni. Menj el konditerembe, vagy kezdj bele egy önvédelm sportba. Sokkal izgibb. Én speciel kung-fuzok. 2-3 éve, edzem.Az első 3 hónapban olyan szexi lettem, hanyatt vágódsz! És ráadásul használni is tudom a öklöm.
2017. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1000 kcal megvan sztem. nem kell számra pontosan tudni elég nagyjából.
2017. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért úszom, mert imádok úszni. Lovagolok és íjászkodok rajta kívül. A küzdősport nem rossz. Én középkori kardvívást akartam elkezdeni, csak egyszerűen nem tudom úgy szervezni az órarendem, pedig olyan szívesen mentem volna. Meg majd remélhetőleg teniszezni is fogok majd ettől a félévtől. Igazából csak kiváncsi voltam, mennyi kalória egy ilyen úszás, de amúgy nem szoktam számolgatni, úgyhogy a fogyás annyira nem izgat.
2017. jan. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!