Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Májustól megérné biciklivel...

Májustól megérné biciklivel járnom suliba vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni iskolakezdésig 10, de minimum 5 kilót. Valamint decemberben lesz egy versenyem, erre szeretnék rendesen felkészülni és fejleszteném az állóképességemet.

Arra gondoltam, járhatnék biciklivel iskolába, ez oda-vissza 20 km. Edzésre is azzal járnék, ez 6-6 km.

Reggelente viszont van, hogy a buszt is nehezen érem el, ezért gondolkodtam el, hogy kell ez nekem?

Mert nincsen sok kedvem hozzá.

Napi 1400 kalóriát próbálok enni, vagy 1200-at, de akkor mindig túlcsúszok. Mellette mostmár heti 2x eljárok futni, akkor 4 km-t futunk.

Szóval szerintetek érdemes lenne bicikliznem vagy mindegy, mert annyira sokat nem segít?



2018. máj. 2. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne segítene sokat napi 20km bicajozás? :)

Simán lemenne vele, amivel "túlcsúszol".

2018. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 12 km-re volt a gimi, és 10 kg-t fogytam egy tanév alatt úgy, hogy kétszer vacsoráztam minden nap, mert éhes voltam. Mindig késve indultam el, ezért hajtottam, mint egy bolond, ez nyilván segített. Azért az is hozzá tartozik, hogy mivel nyáron nem kellett menni, visszahíztam. Az egyetem kicsivel közelebb van és ott nem veszik le a fejem, ha elkésem, így nincs motiváció, hogy gyorsan menjek, így már nem olyan hatékony, de azért számít, különben még tovább híztam volna.


A napi 2x12 km állóképesség szempontjából nekem elég volt egy 200 km-es biciklitúrához (mármint egy nap alatt annyi).

2018. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!