Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől híztam? Megfog látszani?

Ettől híztam? Megfog látszani?

Figyelt kérdés
Alapból 1200-1300 kcalt eszek suli mellett és még egy 300-400-at égetek. De ma 2500-3000 kalóriát ettem és bűntudatom van nagyon. Mit tegyek h ne legyen buntudatom és h felgyorsitsam az anyagcserét?
2018. máj. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvettél az életemből 30 másodpercet feleslegesen.
2018. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz😂
2018. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hajajjj, nem vagyunk távpszichológusok. Én főleg képtelen vagyok evés miatt bűntudatot érezni (max. ha egy jó embert ennék meg. vagy egy jó állatot), nem tudom, mivel lehet ezen segíteni.


Az anyagcseréd valószínűleg köszöni, megvan, pláne ennyi evés után, miért akarod gyorsítani? Mozgással még tehetsz rá, de megvan a határ.


Ha nem érzed rosszul magad, szerintem ez OK, ha már ilyen keveset eszel mozgás mellett, szükséged van néha egy kis pluszra.

Én inkább rendszeresen többet ennék egy kicsivel, néha pedig kicsit többet, nem ilyen sokat, de alkalmanként még ez is belefér.


Pár dekát hízhatsz, de úgyis lemegy a fogyós napokon.

Ne csináld túl gyakran az ilyen kilengést, annyi.

2018. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na most vagyok teljesen elkeseredve. Megettem még kb 1100 kalóriát paleo sutibol...
2018. máj. 18. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Jujjuj! Az már halálos mennyiség. Menj gyorsan a sűrgősségire és ad elő a problémádat! Ha szerencséd van ,nem röhögnek pofán,csak a hátad mögött.
2018. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háát nem kellett volna ennyi, de semmi baj holnap eszel normálisan és kész, nyugi. Nekem is vannak ilyen napok és gond nélkül fogyok. Egy-két havonta belefér.
2018. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma ilyen 500 körül fogok enni kb mert nem is kívánom a kaját. Így jó lesz?
2018. máj. 19. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ,túl sok. Csökkentsd 500-zal!
2018. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!