Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rosszul ettem ma egyszer,...

Rosszul ettem ma egyszer, hiztam egy kilot, mIEEERT?

Figyelt kérdés
162 cm / 54 kg. 58rol indultam, tegnap meg 53,6 voltam ma meg egyszer ettem rosszul 5korul ( 1 taco, 1 burrito ugye a tortilla, meg csirke hagyma, paradicsom stb.. annyira nem volt rossz, kukoricalisztbol vt a tortilla) hazaertem es 54,8 vagyok:( mennyi ido mire lemegy? alapbol ez az 5 kg is kb 3 honap volt es meg mindig nem vagyok annyi mint amennyi szeretnek :( mennyi mire lemegy ez az 1 kg?

2018. ápr. 19. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kikakilod, lemegy. Nyugodjál meg.
2018. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális
2018. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%

Egyrészt: neked nem kell fogynod. Bántás nélkül, segítőszándékkal mondom!!! :) Álomsúlyod van. Inkább tornázz, és akkor feszesedsz, hamár tökéletes alakról álmodsz.


Másrészt: nyugi, 1-2 kiló folyamatosan szaladgál az emberen. Reggel kell méretszkedni, étgyomorral, pisi után. Vagy mindig jóllakottan, végülis mindegy. A lényeg, hogy mindig ugyanakkor mérd magad (reggel, vagy este), mert akkor mindig ugyanahhoz a súlyhoz tudod hasonlítani magad.

2018. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Menstruáció miatt 3-4kg jojó van nálam, havi szinten

Megis jó az alakom.

Aztán ott az a fránya kaki, pisi...


Én nem értem miért nem tanítanak ilyen dolgokat az iskolában, ha már a szülőknek nincs eszük, hogy őket kérdezze a gyerek.

Hasznosabb lenne, mint az erkölcstan, mert itt az egészségükkel játszanak fejlődő szervezetek 1-2 kilókon rugózva.

Ez rettenetes.

2018. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na.

Igen, elegge megszallott vagyok, nagyon komolyan veszem a dietat. Az utolsonak: naponta 5x eszem, egeszsegesen (csirke, tojas, feherjedus etelek) ezenkivul heti 3x edzek teremben. a celom az hogy lefogyjak 50(?)re aztan elkezdjek izmosodni/tobbet enni:) csak mar nagyon regota csinalom ezt es nagyon le akarom mar adni ezt a par kilot :( es alig csalok / eszem rosszul, nagyon ritkan es most ez az 1 kg megijesztett nagyon:( volt mar amikor 3 napot rosszul ettem es 2 hetig ugyanannyi voltam mint amit felszedtem de koszi a valaszokat!:)

2018. ápr. 19. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már régóta diétázol tudhatod, hogy a súlyod óráról-órára ingadozik. Ha megeszek 20 dkg csirkemellet 20 rizzsel és iszok rá félliter vizet, akkor 1 kg-val többet mutat a mérleg. Mit gondolsz miért?
2018. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Mennyiben lesz más az életed, ha 50 kiló leszel? Keresd fel az iskolapszichológust. A szüleiddel való viszonyod biztos, hogy nincs rendben.
2018. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem híztál, ez csak a víz ès a kaja sùlya, reggelre el is fog tűnni...
2018. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Odáig azért jussunk már el, hogy

1.(ez nagyon triviális): ha nem eszel 1 kilót, nem hízhatsz 1 kilót.

2. ha nem eszel 7000 kcalt pluszban, nem hízhatsz 1 kilót.

3. a testsúly ingadozik, még ha reggel méred, ahogy kell, akkor sem jelent semmit 1-2 kiló plusz. Este pedig ne csodálkozz, ha több vagy, ettél, ittál, mégis mit vársz?

2018. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy jon ehhez a szuleimmel valo viszonyom?
2018. ápr. 19. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!