Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy hízhattam 2 nap alatt 2...

Hogy hízhattam 2 nap alatt 2 kilót?

Figyelt kérdés
Én tettem fel korábban egy kérdést hogy hogy számoljak kalóriát kirándulás alatt. Hát végül sehogy nem számoltam ettem ami jól esik gyorskaja és édességek amit kívántam + alkoholt is ittam, de mégsem érzem hogy annyira sokat ettem volna, tartottam mértéket+rengeteget mászkáltunk első nap, de hiába.. 2 kilóval nehezebb vagyok mint amikor elmentem. Nem akarom elhinni. Vagy még kirándulás előtt híztam? Mostanában folyton átlépem a keretemet de a kalóriaszükségletem fölé soha nem mentem tehát nem hízhattam csak a 2 nap. A menstruációm elvileg jövő hétre várható csak, szóval nem biztos hogy amiatt ugrottam fel megint. Annyira elment a kedvem hogy ma nem tudtam enni sem, hiába fáj a fejem nem tudok enni..és lehet holnap se fogok, nem bírok ránézni sem. Mit gondoltok? Mégis a menstruáció hozott súlygyarapodást? Vagy tényleg súlyt szedtem fel 2 nap alatt?
2018. máj. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
az csak víz.
2018. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenek az adottságaid. Hasonlóak ,mint a szellemi képességeid.
2018. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt, hogy 14000 kcalt benyomtál pluszban. Víz lesz az, némi salakanyag... Ami a vizet illeti, az lehet a menses, lehet a glikogénraktárok töltöttsége...


Ha nem tudod megfelelően kezelni a természetes testsúlyingadozást (pláne lazább, több evés után), inkább ne mérd magad ilyenkor, csak napokkal később.

2018. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bevittél egy csomó cukrot, amiből egy négy vízzel raktározódik, így még jó, hogy változott a súlyod, majd kipisiled, amikor felhasználod. Koplalni pedig hülyeség, csak beteg leszel tőle.
2018. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!