Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhattam közel 4...

Hogyan hízhattam közel 4 kilót alig 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Az étrendem nem változott az elején.

Reggelire valami péksütemény (vajas pogácsa általában vagy legfeljebb 4 db fornetti) aztán a tízórai ami két vizes zsömlét jelent, néha egyet. Ebédelni későn szoktam 2 óra körül akkor sem túl sokat és nem vacsorázok.

Ez volt az átlagos rutinom. Aztán ahogy észrevettem hogy elkezdtem hízni legszívesebben abbahagytam volna az evést.

Ebből az következett hogy továbbra is reggelizek, ugyan annyit. Az nem változott. Tízóraizok és az ebédet aztán teljesen kihagyom és ha szédülök (hozzáteszem nem érzem magam éhesnek) akkor eszek 1-3 abonet kenyeret/puffasztott búzacsírát (vagy mit :'D a puffasztott rizs búzás verzióját) valamivel (valami= szalámi, padlizsán krém vagy ilyesmi). Ha már nagyon nem érzem jól magam akkor mogyorókrémmel hogy feldobja a vércukrom :D amúgy ennyi a bűnözésem, nem vagyok nassolós és ha süti van akkor tudatosan tartom a mértéket, hogy holnap is ehetek még belőle, nem kell bezabálni...

Mindezek mellett csinálom a blogilates-es edzőnaptáramat, versenyszerűen lovagolok és néptáncolok heti rendszerességgel és heti egyszer még torna mellé csoportos aerobic edzésre járok. Suliba és különórára is gyalog/biciklivel szeretek inkább menni.

Naponta legalább 3 liter vizet megiszok és ebbe nem számolom bele a kávét és a teát.

Csak a mai napon ittam= reggel 2dl kávé, suliba 0,75l zöld tea, 2l víz, 5dl icecaffe (tudom ebbe sok a cukor meg ilyesmi ><) és még itthon 2l víz.

A hasam folyton kerekded, már reggel felkeléskor sem apad vissza. (nem, nem vagyok terhes)


Friss véreredményem van negatív bélgyulladásra, pajzsmirigyre, mindenre konkrétan. Annyi hogy jövő héten két hétig laktóz, tejcukor és társai mentes diétára leszek ítélve mert érzékeny vagyok rá. De szedek valami rágótablettás enzimet. Az orvos szerint lehet én abba az 1%-ba tartozok akinek nem válik be és diétáznia kell.

Akkor sem hízhattam el ettől.


Valami ötlet esetleg? :( bocsánat a hosszú szövegért, köszönöm ha elolvastad!



2016. szept. 28. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki számomra, mennyit eszel (ha nem sokat, nincs az az isten, hogy hízzál, ennyi, tökmindegy, mit mutat a mérleg, az víz, miegymás, bár 4 kiló vizet felkapni nem egyszerű), de engem amúgyis az zavarna a helyedben, hogy koplalsz és a fehérjét nagy ívben hanyagolod. Miért akarnak az emberek izmot bontani, fel nem fogom.
2016. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
4kilo az semmi én random hízok 15kg és leis fogyom úgy hogy nem csinálok semmit extrát zabálok ha hazaértem melobol és lejárok edzegetni. simán így müködsz. hány éves vagy? mert valószinüleg még bőven fejlödö szakaszban egyél csak szépen változatosan gyümölcs zöldség hus és vitamin majd ha elmultál 18-20 akkor fogyozz és vonj meg magadtol dolgokat esetleg.
2016. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Leírok konkrétan két napot:

Kedd:

-1db lekváros bukta

-1db sárgabarackos joghurt

-1db szendvics:vaj,szalámi,répa

-2db tükörtojás sárgája nélkül

-3db abonet kenyér+mogyoró krém (itt volt az, hogy elszédültem torna közben)


Szerda:

-1db csokis párna (Lidl)

-1db vajas pogácsa

-2db magvan kocka:padlizsánkrém, a másikban vaj szalámi és sajt

-4db abonet kenyér + padlizsán krém


Ez lenne két napra lebontva. Átlagosan ennyit eszek, ha nem ebédelek. Ebédre meg ha eszek ami múlt héten volt mindig sok levest eszek (kevés tésztával vagy anélkül) hogy kevesebb második férjen be. Házi kosztot eszek.


Azért mert elég bántó dolog hogy a hasamon fölül halványan látszik 4 kocka, már ott sejlik erre alatta ott egy hurkás lufi mintha lenyeltem volna valamit! Két hét múlva modell casting meghallgatás akármim lesz és NAGYON bepánikoltam. Amikor jelentkeztem hazudtam, 49-48 kg voltam de én 50-et írtam be. Hát már majdnem 52 kg vagyok.

És két hét alatt 4 kiló nem hiszem hogy egészséges jelenség lenne.

2016. szept. 28. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Eszed a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, (fehérliszt, cukor) és szinte semmu fehérjét. Ez egy tipikusan olyan étrend, ami elhízáshoz vezet. Hiába eszel keveset, ha olyan tápanyagokat viszel be, amik hizlalnak. Érdemes volna a táplálékod minőségére odafigyelni: cukor semmi, fehérlisztet kerüld, ha péksüteményt veszel: teljes kiőrlésűt. Egyél lassan felszívódó szénhidrátot, jóval több fehérjét. Egyszerre keveset, de naponta akár 5-ször.
2016. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörü etrend, csak gratulalni tudok hozza. Csupa cukor es feherliszt amit fogyasztasz, taperteke a 0 fele tendal, de legalabb koplalsz mellette. Gyakorlatilag boritekolhatok a hianybetegsegek es az inzulinrezisztencia.

Egyel sok zöldseget ( uborka, paprika, paradicsom, brokkoli), teljes kiörlesü, rostdus dolgokat ( pl. igazi tk kenyer, az ami majdnem fekete), natur husokat ( csirke, pulyka, hal) Olvass utana az egeszseges taplalkozasnak, a clean eatingnek es az emberi test müködesenek.

2016. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A teljes napi kajád hulladék.


Amíg ezzel nem nézel szembe, addig az a plusz négy kiló a legkisebb probléma.


Nulla rost - nem csoda, hogy folyton puffadt a hasad. Csoda, hogy a beleid bármilyen működésre képesek...

Nulla fehérje - ha fogysz is, izom egy gramm nem marad rajtad - gyenge leszel és formátlan.

Nulla minőségi zsiradék. (Nem, a pálmaolajban meg disznózsírban úszó Fornetti nem az.)

2016. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte semmit nem eszel.

Valami normális étel is kéne. Főtt étel, húsok, zöldségek.

Egy-egy nap nem gond, ha ilyen, hogy csak ilyeneket eszel, de minden nap nem jó.

Az nagy hülyeség, hogy ebédtől nem is eszel semmit.

Rengeteget iszol. Ennyi folyadék nem kell.

Főleg úgy, hogy ebből kb. 2 liter cukros lötty. És még erre iszol 3 l vizet? 5 liter? Nem csodálom, ha nem jó a hasad.

Nem gond időnként egy bögre tea, kávé, kakaó pl. reggelihez, vacsihoz. De meginni fél liter kávét és majdnem egy liter teát és még plusz két deci kávét, és mindezt egy nap???? Ráadásul ezek mind cukrosak is.

2016. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a durvább edzésnapokon iszom meg 4 liter körül. Egyébként mondjuk reggel 2-4 deci natúr zöld tea, délelőtt és délután is egy-egy 0,75-ös víz lassan kortyolgatva, és mondjuk vacsorától lefekvésig még fél liter. Szóval 2-3 liter közt van az átlagos fogyasztásom.
2016. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban rosszul eszel. Ha mellette aktívan sportolsz, pláne nem jó, hogy nem viszel be rendes tápanyagokat. Cukrot és a fehér lisztet hagyd el. Étkezz rendesen, rendszeresen, ha kihagyod az ebédet, az a legnagyobb ostobaság...főleg, hogy utána este mogyorókrémmel akarod felturbózni a vércukor szintedet.

Hány éves vagy? Fiú,lány? Minimum 1500 kalóriát be kéne vinned naponta, de ez függ a korodtól, nemedtől, magasságtól, súlytól stb, nézz utána!


A reggeli szarságokat cseréld le egészséges dolgokra, pl. tojás, túró, zabkása, akár teljes kiőrlésű rozs - vagy tönköly kenyérre csirkemell sonkával, sok-sok zöldséggel. Ebédig is ehetsz kevés gyümölcsöt, olajos magvakat. Ebédet ne hagyd ki! Ha teheted, egyél sovány húsokat párolt zöld körettel, barna kevés rizzsel, de a legjobb köret a bulgur, quinoa,hajdina, árpagyöngy,köles, kuszkusz lenne. A krumplit és a tésztát kerüld. Ha nem tudsz ebédre válogatni (Pl. menza), akkor sem dől össze a világ, egy "rossz" étkezésbe nem halsz bele. Ha van utána süti, azt ne edd meg. ( Persze néha belefér. ) Uzsonnára ehetsz pl egy almát, körtét, natúr joghurtot, de ha nem vagy éhes, ez elhagyható. Vacsira minimális szénhidrátot egyél, én pl túrót, vagy sovány húst eszem csak zöldségekkel, esetleg tojást.

2016. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!