Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalória számlálással majdnem...

Kalória számlálással majdnem 600kcal-t eszem egy nap. Tudom hogy kevés de most a lényeg nem ezzel kapcsolatban van.600kcal de még is úgy érzem hogy sokat eszem hozzá. Befolyásol valamit kalória számlálásnál hogy mit és mennyit eszel? Bővebben alul

Figyelt kérdés

Itt egy példa hogy mit ettem ma:


Reggeli:

-42g Zabkorpa tejjel (kb 150kcal)

Iskolába:

-100g-140g (nemtudom pontosan) zacskós kínai leves (kb 200kcal)

Otthon:

-250g eper (80kcal)

-120g paprikás krumpli (kb 130kcal)


Összesen: ha nagyon kerekítek maximum 600kcal



2017. aug. 31. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem elèg hogy kevès, de még az összetètele is sza*. Tàpanyagok hol maradnak?
2017. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kevés, tudom hogy szar a kérdés akkor sem erre vonatkozik
2017. aug. 31. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha így is úgy érzed, hogy sok, akkor jó úton haladsz az anorexia felé. Nem viccelek! A teltség érzet szempontjából számít, hogy mi eszel. Durván 600 kalória egy tábla csoki. Ha ezt elosztod egy napra, nem fogsz szétpukkadni. Szintén 600 kcal 3 kg zöldpaprika vagy zöldbab. Ezek azért lehet, hogy megfeküdnék a gyomrodat.
2017. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a 600kcal-t érzem soknak, hanem összevéve a dolgokat amiket ettem. Ha felsorolnám soknak hangzana mégis kalóriában kevés.
2017. aug. 31. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt kevésnek hangzik, ha neked soknak, akkor el vagy tévedve az ember kalóriaigényét tekintve.


S kit érdekel, hogy sok-e? Nekem 3 kiló étel sem sok, ha nem lakom vele jól s kevés kalóriát ad, nem azon múlik.

Én azt látom, hgoy pár falat szénhidrátot ettél minimális zsírral, semmi mást. Fehérje és kalória terén brutálisan nagy bajok vannak, zöldség sincs... Nagyon keményen koplalsz, ez tény, teljesen mindegy, hogy neked mennyinek tűnik, jóllakott vagy-e vagy mi van. A tested ennyivel csak éhezik és lelkesen bont izmot (s persze zsírt is).

2017. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem válaszoltam arra, hogy számít-e, mit és mennyit eszel.

Nos, a fogyáshoz kalóriadeficit kell.

Az egészség, közérzet, jóllakottság szempontjából nagyon nem mindegy, mit eszel.

Az étel súlya nem sokat számít, nekem vannak 300 és 3000 grammos napjaim is, egyikkel sincs baj.

Nyilván lightos cuccokból sokkal, sokkal több kell a jóllakáshoz. Ha könnyed zöldségételem van, másfél kiló után feladom és eszem valami töményet. Ha töményebb ételem van, 20 deka is elég egy nagy ebédre. Nem ez számít, a makrók s ezen belül a konkrét összetétel sokkal inkább.

2017. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, kérlek ezen az életmódon nagyon gyorsan változtass, ez nem játék!

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__8..

Hidd el nekem én már csak tudom! Mentsd meg saját magad amilyen hamar csak lehet!

2017. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez volt az amire a kérdésem vonatkozott!
2017. aug. 31. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Lol én ha leülök enni, biztos hogy 600kcal-nál többet eszek, ez egy nagy nulla, ahogy gondolom te is az vagy
2017. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Ennél csak a reggelim tartalmasabb
2017. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!