Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát tartalmaz?

Mennyi kalóriát tartalmaz?

Figyelt kérdés

- 1 tábla tejcsokoládé

- 1 kis adag túróscsusza szalonatepertővel

- 1 tál paprikáskrumpli

- 1 tányér barna-bableves

- 1 mekis spicy sertésbörger

- 1 átlagos pizza


Nem szükséges pontos értéket megadni, egy átlagérték megteszi. Próbálom növelni a kalóriabevitelt.



2018. szept. 25. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaloriabazis.hu - ott meg tudod nézni, de a " kis adag", "tál", "tányér", "átlagos" nem mértékegység, ezért még saccolni sem lehet mérés nélkül.
2018. szept. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
300-től 30000-ig kcal
2018. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit szedd már össze magad... még ha lennének is ilyen standard értékek, mi az, hogy egy tábla csoki? Van 90 grammos meg 300 grammos táblacsoki. Babevest ahány háziasszony, annyiféleképpen készítik. Mi az az átlagos pizza? a méretét még értem, de mit teszel rá? Én pl csak kis sonkát meg sajtot, nekem az az átlagos, a párom meg a fél hűtőt.

Egyedül a mekis cuccot lehet megmondani, az ugyanis fent van a honlapjukon, te is rá tudnál keresni. 343 kalória.

2018. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen kérdések feltevőjét én annyira nem értem.... Mit hisz a költő...?


Az alapanyagok nélkül, súlyuk nélkül lehetetlen megmondani, amit kérdezel.

A tábla csokira rá van írva, olvasd le róla, a mekis kajákról meg találsz táblázatot itt:

[link]


Ha lenne facepalm gomb a kérdésekhez, akkor ennél a kérdésnél nyomnának páran rá.

2018. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!