Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől elhizhatok?

Ettől elhizhatok?

Figyelt kérdés
3 napja 2000-2500 kcalt eszek mert megfog jonni és ilyenkor nagxon éhes vagyok tudom nem indok de ez van. És a kérdésem h ez meg fog látszani? :(
2018. dec. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

... Ha egésznap fekszel nyilván fog, ha mozogsz nem.

erre nem lehet választ adni, ez egy buta kérdés

2018. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha utána meg visszaallok vagy kevesebbet eszek? Nem érzem magamon h hiztam volna,és iskolában voltam az elmúlt 3 napban meg setalgattam
2018. dec. 2. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
NE feküdj és zabálj, hanem menj el sétálni egyet (IGEN, ILYEN IDÖBEN IS LEHET!), akkor nem hízol el és még jobban is fogod magad érezni!
2018. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fekszek és zabálok:) mondtam h iskolaban voltam meg minden . Itt a 3 napon volt a hangsúly
2018. dec. 2. 17:31
 5/7 A kérdező kommentje:
De most akkor elhizhatok ettol?
2018. dec. 2. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy ezt nem lehet megmondani? Ha az átlagosan kalóriatöbbletben eszel, elhízhatsz, ha nem, nem.

Ha pár napig többletben eszel, de aztán a hónap többi részében deficitben, simán fogyhatsz is.

De 2000-2500 kcal sem mindenkinek jelent többletet. Én ennyitől nem szoktam hízni, főleg ha nem minimálisan mozgok is, azon nyílván sok múlik...

2018. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
semmit nem számít ha havi párszor eszel ennyit, ez még nem is extrém. De persze csak ha mozogsz, akkor fogsz fogynim
2018. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!