Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Általában kevés szénhidrátot...

Általában kevés szénhidrátot eszek. Pl ma 40g de a kaloria hamar felkúszik. Ma 1700kcla Fogyni akarok 90kg vagyok. Így sikerűlhet? 28l 162cm

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez igy nem jo. Ha nem ketogen dietan vagy akkor legyen meg 1g ch/tskg tehat 90g. Az ossz kaloria viszont soknak tunik amennyiben nem vegzel nehez fizikai munkat. Kb 400 kaloria deficit lenne az optimalis.
2019. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szalag munkát végzek 8órában..400kcla kb 10dkg szalámi..az nagyon kevés szerintem....

Köszönóm h írtál :)

2019. márc. 7. 19:50
 3/6 anonim válasza:
100%
Azt írta, hogy annyi legyen a deficit, nem azt, hogy annyit egyél. Ez azt jelenti, hogy ha elégetsz egy nap 1800kcalt, akkor 1400 at eszel. Amúgy azért kúszik fel könnyen, mert gondolom zsírból akkor többet eszel és 1g zsírban kb. 2x annyi kcal van, mint 1g szénh.-ban. 40g valóban nagyon kevés ha csak nem ketogén diétán vagy.
2019. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az ossz kaloria viszont soknak tunik"


Nem tűnik soknak, ez a BMR értéke, teljesen rendben van, fizikai munka esetén még akár mehet is hozzá.


Ha te jól érzed magad így, jól tudsz lakni, akkor működni fog. Nagy egyéni változatosságot mutat, hogy ki mivel lakik jól és érzi jól magát, én pl ennyi CH mellett állandóan éhes lennék. De ha neked jó, akkor működni fog.

2019. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
általában nem vagyok éhes így 4hónap alatt 5kg fogytam,de én keveslem nagyon :( szerintetek is kevés?
2019. márc. 8. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kevés, ha jól érzed magad
2019. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!