Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek este is szénhidrátot,...

Ehetek este is szénhidrátot, ha már nem fogyni akarok a tornával, hanem csak azt, hogy jobb alakom legyen? És néha finomított liszttel és cukorral készült kajákat is?

Figyelt kérdés
Már leadtam 8 kilót, eleinte szénhidrátszegény étrenddel, aztán meg 2,5 hónapja Rékára tornászom, szinte minden nap. Tetszik az eredmény, izmosabb lettem, formásabb. De pl pont Réka mondta a DVD-n, hogy 14 óra után ne együnk szénhidrátot, csak azt nem mondta, hogy aki fogyni már nem akar, arra is vonatkozik-e. Van még azért párna itt-ott és még messze vagyok a kitűzött célomtól, ezért kérdezem hogy a formásabb, izmosabb test eléréséhez kell-e még ilyen szigorúan figyelnem a bevitt szénhidrátra? Egyébként szinte csak teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret, tésztát eszem, de nem keveset, és néha egy kis kuglófot, vagy egyéb sütit, meg étcsokit is eszegetek.
2010. máj. 16. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A sikeres fogyókúra titka a végleges életmódváltás. Vagyis nem nagyon változtathatsz a fentieken, különben visszahízod, amit lefogytál.
2010. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!