Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Egy tál párolt rizs kb hany kaloria? Normal meretu a tal. Mennyi lehet kb?

márc. 14. 10:55  Privát üzenet  

A válaszok

A "tál" NEM mértékegység.

A rizst meg eleve nyersen kellene lenérni ahhoz, hogy lehessen számolni vele.

De nagyon vészhelyzetben lehet saccolni (mert ez csak saccolás), hogy kész rizs súlyának harmadát veszed nyers rizsként.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 14. 11:04 Privát üzenet
Ja, normál méretű a tál?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 14. 13:17 Privát üzenet

Normál méretű tálban normál kalória szokott lenni. Amennyi egy normális embernek szükséges naponta.

...vagy több, esetleg kevesebb, de valamennyi.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 14. 14:08 Privát üzenet

kb. 400 kalória (egy adag 300 gramm szokott lenni)

Mellesleg nem tudom miért nem lehet normális választ adni.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 14. 15:37 Privát üzenet
#4 gondoltam, ha már hülyeséget írok, akkor legyen tényleg hülyeség. ...de akkor legyen 320 és én nyertem! :D

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 14. 16:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 evőkanál párolt rizs kb. hány kcal?
Az alábbi ételek beleférnek a diétás szénhidrátszegény étrendbe? Reggeli:barna zsemle sonka+sajt sok zöldség Tízórai:ananász+málna Ebéd:lazac párolt zöldség+barna rizs (2kanál)...
Tárkonyos raguleves borjú hússal vagy serpenyőben parolt zöldséges rizs hekkel diéta idején? Melyiket inkább?
Párolt fehér rizs vagy főtt burgonya jobb?
Fogyozom,2 csirkecomb párolva se só se bors úgy ahogy volt,3 kanál párolt fehér rizs,4 db párolt gomba ez megfelelő ebéd volt?
A mai menüm: REGGELI: 100gr rizs+ 5 ek lecsó UZSONNA : párolt zöldség kb 4 ó körül megeszem 1 cs vaniliás pudingot 105 kcal VACSI: 1 db körte +2 l viz ebéd azért nincs mertnagyon...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!