Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriatáblázatban mit kell...

Kalóriatáblázatban mit kell bejelölni?

Figyelt kérdés
Ha a kiszámítom a táblázatban, hogy mennyi kalóriára van szükségem a fogyáshoz, ott a zt a mozgásformát kel bejelölni, amit most csinálok vagy pedig azt, amit tervezek csinálni

2019. ápr. 6. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Előre is beírkalhatod a dolgokat, max este kitörlöd amit nem ettél/nem mozogtál.


En mindig 1 héttel előre beirogatom/tervezek, aztan mindennap este újra átnézem, mit sikerült megvalósírani, és amit nem azt törlöm, vagy ha plusszban ettem/mozogtam akkor hozzáírtam.

2019. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én átlagos aktivitást jelöltem, ha plusz mozgás volt, azt külön számoltam a napnál, mert úgy gondolom, hogy az alkalmankénti testmozgás nem egyenlő a könnyű- vagy nehéz fizikai munkás élettel. És csak akkor írtam be, ha már túl voltam rajta, előre nem ittam a medve bőrére. Természetesen aznap magasabb lett a keret, és ennek megfelelően többet ehettem.
2019. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahol én néztem, ott nem napi, hanem heti mozgásformát kell bejelölni. Azért nem is tudom, h jelöljem be
2019. ápr. 6. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kell beallitanod, hogy milyen aktivitasu munkat vegzel. Ülő eletmod, atlagos aktivitasu munkat, könnyű fizikai munkat vagy nehez fizikai munkat vegzel
2019. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy a munka megjelölése és a sport nem egyezik. Mert ha megjelölöm, Hogy könnyű fizikai munka, ott jó pár óra sport van írva. Ezért nem vagyok vele tisztában.
2019. ápr. 6. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ahol én néztem, ott nem napi, hanem heti mozgásformát kell bejelölni"


Mi a kalóriabázisról írtunk, ott nem kell megadni egy hétre előre, hogy mit fogunk mozogni, mert ember tervez, isten végez stb. Ott elég megadni, hogy milyen életmódot folytatsz (lusta, átlagos, könnyű fizikai munka, nehéz fizikai) tehát amit nem tudatosan csinálsz, mert a munkád vagy iskola miatt kénytelen vagy csinálni (és mellette elhíztál), az elvégzett, vagy aznap tervezett mozgást meg külön kell hozzászámolni, amit a szokásos napi életviteleden felül teljesítesz.

2019. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na így már érthető, köszi szépen a válaszokat mindenkinek. 😁
2019. ápr. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!