Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan birjam ki hogy ne...

Hogyan birjam ki hogy ne alljak folyton merlegre?

Figyelt kérdés
dietazom es mar sikerult leadni 10-12 kg-ot de az elmult idoben nagyon idegesit hogy van hogy egyik naprol a masikra 1-2kgval tobbet mutat vagy eppen kevesebbet. Tudom hogy ez viz meg kaja de engem akkor is borzalmasan frusztral, kb mindennap 5x allok merlegre es ha epp kevesebbet mutat akkor orulok ha tobbet akkor borzalmasan rossz kedvem lesz. tudom hulye kerdes, de hogy kene megallnom hogy ne alljak ra folyton? egyszeruen fuggo lettem mar
2019. jún. 6. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöddel vitesd el a mérleget magadtól. Ennyi.
2019. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha digitális mérleged van, vedd ki az elemet, és tedd olyan helyre ahonnan nagyon macerás elővenni. Ha régi fajta akkor ugyanez, dugd el pl a legmagasabb szekrény tetejére:)

Én is kíváncsi vagyok, de egyenlőre sikerül megállni a heti 1 mérésnél, mert egyben félek is a mérlegtől. Én mérőszalag függő vagyok inkább , pedig józan eszemmel tudom, hogy 3 nap alatt nem sok minden változik meg. Igyekszem szép lassan erről leszokni, mert minden ilyen 2-3 napos mérés nyilvánvalóan nem hoz változást, ezért csalódás is. Szóval próbálom kerülni a gyakori mérést. Ilyenkor derül ki, hogy a fogyás nem csak egyszerű fogyás. Az ember jobban megismeri önmagát, hogy mennyire türelmetlen/türelmes, hogy reagál a neki nem tetsző dolgokra. Egyre inkább ezt látom ahogy haladok, hogy ez egy önismereti út is egyben.

2019. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert betegek vagytok, bele betegedtetek a diétába.

Orvosi segítségre lenne szükségetek, jó pszichológusra, dietetikusra!

2019. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!