Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék sokkal kevesebbe...

Hogyan tudnék sokkal kevesebbet enni anélkül, hogy ne legyek folyton éhes?

Figyelt kérdés
Fő Probléma, hogy unalmamban is eszek, de ezt meg szeretném szüntetni, és a folytonos egészségtelen ételek elfogyasztását. A napi kalóriám az kb 3000-3200 környékén lehet, ami sok. 190 cm magas vagyok és 109 kg. Tíz kg-ot legalább le szeretnék fogyni. Tudtok valami fogyókúrát, tanácsot, vagy sportágakat ajánlani, ami egészséges?

2019. máj. 30. 07:22
 1/4 lilla64 ***** válasza:
Keressél magadnak valami hobbit,amivel elütöd az unalmadat,aztán kezdjél el fogyózni,úgy,hogy kevesebb kalóriát viszel be.
2019. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyeld az ételek kalória táblázatát! Össze tudsz szedni olyan kajákat amikből többet tudsz enni, nagy lesz a teltségérzet és nem hízol. Egyébként a konditerem a legjobb választás! Személyi edzővel a kezdetekben.
2019. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bármit eszel, legyen az a szabály, hogy csak ici-pici falatkákban, jól megrágva heted meg. Akkor az étkezés sokkal hatékonyabb, jobban felszívódnak a tápanyagok + a 20 perces szabály maitt kevesebb kaját eszel meg.

Ne sanyargasd magad túlzottan megvonásokkal (pl. hogy nem eszel semmiféle cukros dolgot hirtelen... mert csak még jobban kívánni fogod.


Az unalom-evés (meg stressz-evés) meg lelki eredetű: ez ellen mást nem tudsz tenni, minthogy foglalkozol a lelkeddel, hogyha hiányzik valami vagy bánt valami, azzal foglalkozz.

2019. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az érzelmi evést kezelni kell. Az sajnos önkontroll, és több hetes folyamat volt nekem is, bár én nem unatkozom soha, én inkább bánatevő voltam. De le lehet szokni róla.

Plusz nem árt egy olyan diéta ami nem az értékes energiák, tápanyagok megvonásáról, és vagy koplalásról szól . Nekem az is sokat segített, hogy a diéta miatt nem vagyok éhes, csak kvázi reggel amikor felkelek reggelizni, akkor éhes vagyok, de amúgy nem. Napi 3x eszek, heti 3x 1 órát edzegetek is.

Életmódváltás, nem fogyókúra.

Át kell alakítani az étkezést, a mozgást, és a szokásokat is, keresni kell alternatívákat a nassolásra, ugyanakkor azokban is mértéket kell tartani. Nekem ez már gond nélkül megy. Ez is egy tanulási folyamat egyébként:)

2019. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!