Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti egy db (fott) tojast hany...

Ti egy db (fott) tojast hany kcalnak szamoltok?

Figyelt kérdés

en 90 mert amikor lemerem fozes elott hejaval egyutt 60-62g kozott van es neten amit talaltam kalkulator ( [link] abba beirom es ennyi. Persze ebbol tudom,hogy lejon a heja de nem merem mar utana le,hogy mennyi heja nelkul... de igy mellekesen a heja vajon mennyit nyomhat? egy 10g / tojas az realis? vagy nincs 10g egy tojasnak a heja?


Ti mennyinek szamoljatok?😊


2019. jún. 27. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Én nem számolom, hanem megeszem.
2019. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
erre szoktak mondani,hogyha hallgattal volna , bolcs maradtal volna✌🏼
2019. jún. 27. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én kétféleképpen számolom:

1. főtt tojás: főtten mérem le

2. rántottának vagy másnak: rakok egy tányért egy mérlegre letárázom beleütöm a tojást és lemérem folyékonyan és nem kell a héjjal szórakozni így

2019. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 db tojáson így pattogni, betegség. Keress fel dietetikust!
2019. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átlag 70 kalóriának számolom.
2019. jún. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
1 darab tyúktojás 111 kalória. A tojás az egyik legtáplálóbb élelmiszer, és gondolom azt se magába eszed. Ha kalóriákat akarsz számolni, ne a tojásét számold, hanem azét, amivel eszed.
2019. jún. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hat azert ez igy eleg altalanositas hogy egy db tyuktojas ennyi es annyi kaloria... fugg a meretetol is!

koszi a valaszokat!

2019. jún. 28. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is átlag 70 kalóriának számolom (40g). Van egy régi kalória táblázatom, és onnan lestem ;) Szerintem ne bonyolítsd túl, nem ezen a pár kalórián fog múlni.
2019. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha csak a fehérjét eszed,. akkor mindegy, hogy 1-2 vagy 3, de ha a sárgáját is, akkor pár tojásból megvan a napi max zsír, szóval vigyázz
2019. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!