Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miután lefogytatok, súlytartó...

Miután lefogytatok, súlytartó étrendhez mit és mennyire számoltok?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek és milyen gyakran észtek édességet, péksüteményt?

2017. jan. 7. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy étkezem, csak nem méregetem az adagokat. Már ráállt a szemem a mennyiségekre, nagyjaból tudom hogy mekkora adag az ami megfelel. Mindig annyit eszek, hogy ne érezzem azt, hogy tele vagyok. Úgy hagyom el az asztalt, hogy "hát tudnék még enni", de ez kb. 10 perc alatt elmúlik és jól lakottnak érzem magam. Heti egy max. két alkalommal, de nem egymát követő napokon engedek meg magamnak valami "bűnös élvezetet". Péksüti, csoki, süti formájában. De egynél nem eszem többet.
2017. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:
mire eljutsz oda rá fogsz jönni magadtól is, tudni fogod mi az a mennyiség és összetétel ami jó és hogy az mit okoz a szervezetedben, fogyás, hízás, de ilyenekre is gondolok pl hogy éjszaka tudsz-e aludni tőle, puffaszt-e stb.
2017. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!