Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Én most teljesen átálltam...

Én most teljesen átálltam paleora, nagyon szioruan semmi tej, gabona, kenyér, cukor még édesítő sem.Ti is paleoztok? Ti miről szoktatok le legnehezebben? Én a kávéról.

Figyelt kérdés
4 nap alatt fogytam 2 kg-t. Jobb a közérzetem könnyebbnek érzem magam. Szuper ez a diéta, mert éhezés nélkül is tudok fogyni.

2021. febr. 9. 11:23
1 2
 11/14 Laylah ***** válasza:
88%

"Este 6-7 után ne"

Ez az egy, ami hülyeség. Ha pl. esti műszakba megy dolgozni valaki, akkor egész este ne egyen? :) Inkább úgy fogalmazzunk, hogy lefekvés előtt 2-3 órával.

2021. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok. Elnézést, diákként mindig nappalos beállítottságra gondolok alapszinten. Természetesen a saját lefekvési idődhöz mérd, ahogy előttem is írta egy válaszoló!
2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, hogy az emberek, főleg a magyarok miért akadnak ki ennyire pl. a paleo/TÉNÉ étrendek kapcsán.


Ezek egy dolgot promotálnak, a tiszta, feldolgozott élemiszermentes étkezést. Számomra elég evidensnek tűnik, hogy a glutén tartalmú gabonák, finommá örölt lisztek nem feltétlenül egészségesek, és bizony addiktìv, obezogén anyagok is lehetnek bizonyos esetekben.


Én már évek óta nem eszem tejet/tejtermékeket és gluténmentesen táplálkozom, általában gabona/álgabona mentesen is. A fő CH-forrásom a krumpli+édesburgonya. És tök jól elvagyok ìgy. Még annyi, higy hüvelyeseket is eszem, mert nem okoznak nálam gondot és jó fehérje források!


- Édességként az esetek 90%-ban csak gyümölcsöt fogyasztok.


- Nem nassolok és naponta 18-20 órákat böjtölök.


- Sok vizet és gyógyteákat/zöldteákat iszom (ebben mondjuk van lassú felszìvódású koffein) - ezekből mondjuk vissza kellett vennem, mert elszìnezik a fogaimat.


Értem, hogy a legtöbb ember számára ez az étrend kivitelezhetetlen kategória, de be kell látni, hogy alapvetően nem ördögtől való dolgok.

2021. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Gratula, hogy áttértél a paleora! Én több, mint 10 éve paleozom. Ha rendesen csinálod, akkor heti 1-2 kg fogyás lesz, amíg el nem éred a normál súlyodat. Onnan még mehet 2-3 kg-ot lefelé, de ne izgulj, nem fogsz elfogyni, mert ez utána visszajön és beáll a testsúlyod a normál, egészséges szintedre. Nálam is ez volt. A kávé pedig teljesen megengedett a paleoban, sőt hasznos, de csak paleo édesítőszerekkel, esetleg kókusztejjel. Nem mondj le róla :)
2021. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!