Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fehérje por vált be...

Melyik fehérje por vált be neked, aminek nincs édesítő íze?

Figyelt kérdés
Napközben ilyet (is) szoktam inni, bevált nagyon. Viszont egy félét találtam aminek nincs édesítő íze (Rossmannos) Próbáltam többet is (Activé, Scitec, Biotech...) de mind számomra ihatatlanul édesítőszer ízű. Kérlek segítsetek melyiknek nincs ilyen íze? Nupo-t és Turbó.diétát néztem még, de már annyi pénzt költöttem rossz porokra, nem merek csak úgy még venni egy sokadikat 🙁Köszönöm ❤️

#shake #biotech #Nupo #Activé fiber shake
2020. jan. 21. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Nutriversum.hu

whey pro vagy iso pro


igazából ezek számomra egyántalán nem édesek én nagyon édesszájú vagyok viszont mivel ez jó árban van akcióban és mindig van akció ezért ilyet szoktam venni a hatása nagyon jó, és nekem abban is segített, hogy leszokjak a nagyon édes ízekről szóval ajánlani tudom csak

2020. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél natúr fehérjeport, és ízesítsd te valami vel, aminek nincs édesítőszer íze.
2020. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem ez a legjobb fehérje:

[link]

2020. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találok belőle gulyásleves ízűt, pedig jó lenne!

Nem értema gyártókat, hogy mért minden édes, miért nincs valami kaja ízű "fehérjepor", cukorkát a gyerekeknek adjanak...

2020. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2/


Ja, pl egy tyúkhúsleveskockával!

2020. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, azért a tejes állaga miatt nagyon fura lenne, ha valami étel íze lenne. Kóstoltam már popcorn ízesítésű gumicukrot és Tic-Tac-ot is, be kell valljam, nagyon fura, s ezáltal taszító is volt a más állaga miatt. Szvsz nem véletlen, hogy a gyártók inkább olyan ízesítéseket alkalmaznak, ami általános tejek és joghurtoknál is.
2020. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vannak ilyen ízesítésűek😂😂pl:Toman diet, a sósaknál
2021. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már van tejfölös csirkepaprikás ízű is :D Mondjuk nekem nem jött be
2023. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!