Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Dúrván 6nete low carbozok...

Dúrván 6nete low carbozok 103ról indúltam most 100 vagyok nem kevés ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 11:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%
"Lehet váltani kéne,és ez nekem nem jó lehet". Pontosan
2019. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
jó mindegy,akkor én vagyok a hülye,úgy se fogyok le.abba hagyom ezt is és semmot nem fogyózok világéletembe kövér voltam és szerintem az is maradok......kösz a válaszokat
2019. dec. 6. 13:36
 23/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha így állsz hozzá és nem fogadod meg a tanácsokat, akkor ez lesz. Miért írtál ki kérdést, ha nem tetszenek a válaszok?
2019. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
25%

A szénhidrát semmi problémát nem jelent, csak a lassabban felszívódót kell választani. A példa étkezést én írtam, a te ízlésed szerint, ha már egy kicsi zöldség is kiborít, akkor benned van a hiba. Amit eszel, az egészségtelen, és ipari mennyiségeket kell enned, hogy ilyen súlyt elérj, ráadásul hiánybetegségeket okoz.

Menj el orvoshoz, pajzsmirigy, és hormon vizsgálatra.

2019. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat,nem sértődtem meg,de kicsit képzeljétek magatokat a helyembe!30éves vagy 100kg se gyerekem se semmim! Nem könnyű fogyni bár nagyon nagyon szeretnék,tudom h bennem van a hiba h nem szeretem a zőldségeket,de akkor mit egyek?mert már oróbáltam azt h 1400kalóriát ettem így sem fogytam csak a gyomromat marta ki a gyomorsav mert ha nem eszek ömlik a savam és szenvedek.

Próbáltam már mindent elég nehéz nekem :( voltam hormon vizsgáloton állitólag jó minden!!! Nem tudom mit tegyek

Köszönöm a tanácsokat és a válaszokat.

2019. dec. 6. 14:02
 26/38 anonim ***** válasza:
40%

Miért kell a kérdezőnek, aki alacsony ch alapú diétával szeretne fogyni, ilyen etrendet írni? És még fel is pontozni.

Zsemle, nokedli?! Ez nem diéta, tökmindegy hogy hány kcal.


Kérdező, nem kellene ilyen könnyen feladnod, de amit leírtál, az alapján heti fél kiló szerintem kevés. Nem lenne rossz dolog kivizsgáltatnod magad, ha tényleg így étkezel (viszont akkor meg mindig nem értem, hol a 2000 kcal?)


Főzz leveseket pl. borsóleves, húsleves (csak tészta nélkül edd); csirkét 1001 módon el lehet készíteni, sertéssel felváltva pláne nehéz megunni. Flekken, sütőben zöldséggel töltve, sajtosan, tejszínesen, köretként szinten zöldség, de azt is lehet változatosan (fagyasztott zöldsegkeverékek), plusz ha száraz, akkor mehet egy kis majonéz is a körethez. Sertéshúst vadasnak is meg tudod csinálni, illetve daralthúsból lehet egy makaróni alap, csak tésztát kihagyod, reszelsz rá sok sajtot...


A virsli nem túl értékes, de ch nincs benne, viszont mértékkel fogyaszd, mint a többi felvágottat.

Tojást lehet főzve, tükörtojásként, kavart tojásként, rántottaként enni, mellé pl. paprika, bacon.


Tejtermékek közül a tejet kerüld, mert tulajdonképpen cukor az egész, de sajtok, natúr joghurt, túró, tejföl (pl. túró némi tejföllel és némi poreritrittel nagyon fincsi ha édesre vágysz, vagy akár krémtúrót is lehet csinálni csak tojás és túró felhasználasával).


A gyümölcsökkel csínyján bánj, mert magas a ch tartalmuk, főleg a most szezonban lévő banánnak. Bogyósok jobbak lennének, csak ilyenkor azokat max. fagyasztva éri meg megvenni. Befőtteket pedig végképp jó elkerülni.


Javaslom még szaffi lisztjeit, receptjeit, a hurrogókra pedig ne nagyon hallgass szerintem. Séta helyett biciklizhetnél, illetve a pilateszt javaslom, később pedig futást, hiit gyakorlatokat.

Sok sikert, fel ne add!

2019. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
utolsó NAGYON köszönöm mehfogadom a tanácsod :) hálás vagyok a bíutató szavakért :)
2019. dec. 6. 14:13
 28/38 anonim ***** válasza:
37%
#26-os A kérdező nem eszik zöldséget, semmit, vagy nem akarja megmondani/nem érzi, hogy jelentősége lenne. Így nagyon nehéz neki segíteni, szénhidrátot meg kell és lehet enni mértékkel.
2019. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
25%

#28 Igen, persze, de akkor se tk nokedlit meg zsemlét, nem 100 g szénhidrát limittel. Szerintem.

Amúgy véleményem szerint ez az egyik leghatásosabb diéta, az alacsony ch bevitel Kell a szénhidrát, mert abból lesz a glükóz, amiből végső soron az ATP (energia) nyerődik, de felesleg esetén a ch raktározódik zsírrá. Ha viszont nincs elég glükóz, akkor a szervezet az elraktározott zsírt alakítja glükózzá, hogy az emergia biztosítva legyen.(Ezért lehet a nagyon extrém, ketogén diétával nagyon gyorsan fogyni, de az nem való mindenkinek, meg nem is egyik napról a másikra és nem is tartható fent sokáig, orvosi felügyelet nélkül.)

2019. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
És ez a low card neked való? Orvos mondta? Dietetikus? Mert én is toltam, persze nem fogytam semmit, aztán kiderült, hogy IR-em van és 170g ch alá nem mehetek és fogyok!
2019. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!