Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni még a...

Tudnátok tippeket adni még a fogyókúrához? Most vagyok 170 cm,71,5 kg-ról indultam, most fogytam is.

Figyelt kérdés

170 cm vagyok,és 5 kg-ról indultam,most fogytam is.A képek alapján hány kg-nak tippeltek?

[link]

[link]


Most szeretnék még 5 kg-t leadni.

Vagy inkább lábra és fenékre kellene több időt fordítanom?

Na és pár kérdés ;)

A plankolás hasznos?Tapasztalatok?

A vacsora hanyagolható?

Gluténmentes fagylaltot lehet enni diéta alatt?

Milyen fajta felvágottat ajánlotok,ami kicsit ilyen "fogyókúrás",diéta alatt fogyasztható?

És melyik a rosszabb,a (Francia) rakott krumpli,vagy a paprikás krumpli?


A válaszokat előre is köszi :)



2016. jún. 22. 20:05
 1/6 TheGunner válasza:

Szia :)

Szerintem nem kellene már többet fogynod, teljesen jó a testalkatod. A férfiak nagy része nem szereti a túl vékony lányokat, ezt csak a média erőlteti.

De ha továbbra is ezt akarod, akkor járj el futni, az fogyaszt a legtöbbet és ezen kívül számos pozitív hatása van. A mennyiségi diéta baromság, arra figyelj, hogy mit fogyasztasz, ne azt, hogy mennyit.

Cukros üdítőket, alkoholokat lődd ki. Egyél sok zöldséget, minél kevesebb zsíros dolgot.

Természetesen legyen vacsi, inkább arra ügyelj, hogy max 18-19 óra fele.

F23

2016. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

62 kb.

Bár nekem az tűnt fel először, hogy nagyon letört vagy a képeke. Egy kis mosoly előnyösebb lenne. :)

2016. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TheGunner válasza:
Így van, a mosoly miden embert megszépít + boldogsághormonokat termel így Te és a környezeted is boldogabb lesz ;)
2016. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amennyire ezekből a képekből megítélhető, nem vagy így rossz, persze te látod jobban s pár kilónál még az ízlés is ott van.


A plank hasznos, persze, erősíti a hasizmot. Már ha valakinek elég erős ahhoz, hogy ne essen össze 5 másodperc után, mint én...

A vacsora ugyanúgy nem kötelező, mint a reggeli, emberfüggő, hogy érdemes-e beiktatni. A legtöbb embernek az az ideális, ha van, de vannak kivételek, természetesen.


Hogy milyen fagyi fér bele, az diétafüggő. Pl. az én extrém cukorszegény diétámba nem fér cukros fagyi. Fogyni lehet vele, mint mindennel, max. van, akinek sokat nehezít.

Felvágottat nem ajánlok, egyél rendes húst vagy tojást vagy sajtot vagy hasonló értelmes ételt.

Nekem bármelyik említett krumplis étel OKnak tűnik, ha neked belefér. De én különösen jó viszonyban vagyunk a krumplival, pedig manapság trendi utálni valamiért, mintha az ördögtől való lenne. Tény, hogy fogyáskor általában nem ideális, de enni azért lehet belőle néha.

2016. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TheGunner válasza:

4-es: Nyilván nem kötelező a vacsora meg a reggeli, de egészségtelen, ha ezek kimaradnak. Főleg a reggeli különösen hangsúlyos, az indítja be a szervezetedet a délelőttre, ha ez kimarad, nagyon lemerülsz már a nap elején.

A krumplinál jobb a rizs.

2016. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is,köszi mindenkinek :)

Bevallom,mostanában inkább már csak délután 15:30 és 16:00 között szoktam uzsizni,és utána már semmit.

2-es,egyébként 58 kg vagyok :) De majdnem

És...akkor majd igyekszem megtartani ezt a testsúlyomat,meg persze többet mosolyogni :)

(13/L)

2016. jún. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!