Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok.73 kg-ról...

17 éves srác vagyok.73 kg-ról indultam most 69 vagyok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni pár jó tippet fogyáshoz? Milyen gyakorlatokat hajtsak vegre, vagy jó a futás? Ilyenekre gondolok (Eddig napi szinten futottam 45 percet (5.2km) és mindig 4 óránként eszem max.6 óráig. Sikerült megszabadulnom 3 kg-tól. Csak attól félek hogy zsír helyett csak az izmaimat fogom leadni és ugyan ilyen maradok. )

#fogyás #edzés futás étkezés
2018. júl. 21. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Eléggé nem érted a lényeget...

Fogyni akkor fogsz, ha többet használsz fel, mint amennyit beviszel a szervezetedbe.

Vagy is számold ki, hogy kb hány kcal kell neked, abból vonj le annyit, amennyit tudsz tartani és úgy fogyózz.

Természetesen koplalni sem szabad, az 1300kcal azért legyen meg

2018. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magasságod milyen? Mert amúgy az a 73 nem tűnik soknak, lehet hogy inkább izmosodni kellene.
2018. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi magas vagy? Nekem egy átlagos, 175-180 magas srácnál nem tűnik soknak a 73 kg, ha van rajta izom. Nem szénné gyúrt bodybuilderre gondolok, normál sportos testalkatra. Az oké, ha egészségesen étkezel és futsz, de ha hájasnak érzed magad, csinálj valami súlyzós vagy saját testsúlyos edzést is, esetleg ússz még a futás mellett. Teljes erőbedobással, ne csak kanalazgatva.😀 A futásmennyiséget is növelheted fokozatosan.
2018. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb fekvozz,felules,guggolas,huzockodas,tolockodas stb.. heti 1 kardio max 30p futas.
2018. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
174 cm méter vagyok és leginkább a hasamból meg a combomból szeretnék fogyni. Erre konkrét gyakorlatot tudtok?
2018. júl. 21. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól eszel és megfelelően edzel az izomzatodhoz (minimális izomnál kevésbé fontos, bár ott is számít, izmosabban muszáj rendesen edzeni teljes testre), akkor minimális lesz az izomvesztés. Gondolom, nem vagy izmos, szóval zömmel zsír megy le, hacsak nem eszel fehérjeszegényen vagy koplalósan.


A futás jó, persze, bár a tied inkább lassú kocogás, de ez végülis a te dolgod.

2018. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon hasznosak voltak!
2018. júl. 21. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha zsírt veszítesz, az mindenhonnan megy, nincs külön testtájékra fogyasztás. Izmot is érdemes mindenhova pakolni, különben aránytalan leszel. A futás jó, az úszás is mindent megmozgat. Nézz itt gyakorlatokat, nagyon fontos, hogy helyesen csináld. Ha van valaki haverod, aki tényleg ért hozzá, kérd ki a segítségét, legalább eleinte.

[link]

2018. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!