Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Dúrván 6nete low carbozok...

Dúrván 6nete low carbozok 103ról indúltam most 100 vagyok nem kevés ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 11:27
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

[link]

ezért hiszek ebben feketén fehéren ír mindent

2019. dec. 6. 16:17
 32/38 A kérdező kommentje:
nekem nem ajánlotta senki én böngéztem és olvastam rengeteget egy dieterikuhoz bejutni 1000000millió év pénzem meg nincs magánra!kikéne kérnem 1órvos tanácsát :/
2019. dec. 6. 16:18
 33/38 anonim ***** válasza:
29%

Fszt pontozol le #30 vagy akárki. Nem tetszik az igazság vagy az, hogy segíteni akarok a kérdezőnek?


Mint láthatod #30 NEKED van egy bajod, ezért NEKED nem hatásos, de TE vagy a kivétel. Attól mert NEKED nem sikerült, ez egy hatásos módszer aminek van tudományos alapja is. Miért kell ráerőltetni másra olyat, ami a TE szituációdba egy specifikus betegség miatt működik? Mi a garancia arra, hogy a kérdező is inzulinrezisztens? Egyébként megsúgom neked, hogy pont az inzulinrezisztencia az a betegség, ami a túlzott szh bevitele miatt alakul ki. A diabétesz előkapuja is egyúttal, de gyógyítható. A gyógyítás feltétele pedig nem az, hogy 170 g szh-ot kell enni minden nap, hanem bizonyos időközig tartó diéta, amiben minél kevesebb ch-ot fogyaszt az ember. Magyarul jól át lettél verve, keress egy olyan szakembert, aki nem az örökkévalósákig tervezi, hogy a páciense legyél, hanem meg is szeretne gyógyítani.

Nem mennék bele ennél jobban a részletekbe, mert úgy sem bírnád felfogni, másrészt meg amilyen bunkó vagy, mire ezt a sort olvasod, már így is-úgyis lepontoztad ezt a hozzászólásomat is.


Ettől függetlenül nem rossz ötlet elmenni endokrinológushoz, kérdező, ha továbbra sem használ semmi. Tök mindegy, hogy mennyit kell várni, egyszer rád kerül a sor. A háziorvostól kérj beutalót.

2019. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A túlsúlyosok 90%-a IR-es, csakhogy tudd. Szakértő mondta. Csak sokan nem vizsgáltatják ki.
2019. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
33, köszi meggyógyultam, lefogytam 20kg-ot, de te nagyon okos vagy
2019. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
31%

16.16-kor még ezt írtad:

“IR-em van”

De örülök, hogy 17.51-re meggyógyultál.


Vagy a túlsúlyra értetted a gyógyulást? Mert akkor elmondom, az nem betegség, csak egy állapot, IR-eseknél meg tünet.

2019. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Oké okoska, szevasz
2019. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
az nagyon kevés step up your game bitch
2019. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!