Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 éves nő vagyok,73 kg-ról...

35 éves nő vagyok,73 kg-ról indultam. Fogyni és erősödni szeretnék. Többi lent. Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Reggelente 25-30 percet edzek, 4x10 et gyakorlatonként: comb, vádli, fenék, felsőtest karok. L-Karnitin edzés előtt.

Étrendemre figyelek: edzés után protein turmix, délelőtt tk szendvics vagy chia tejjel, ebéd hús, rizs, tk tészta, délután kis gyümölcs, zabos fehérjés süti.


70 kilóig szépen lement 1 hónap alatt, de most megrekedt. A lábaimon és hasamon viszont látszik már a változás. 70-70,5 között ingázok másfél hete.


Mit csinálok rosszul?

Izom növekedés miatt nem csökkenhet a súlyom?

Valaki hasonló helyzetben?

Hogyan tovább?



2016. nov. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem elég tudni mit eszel, azt is kéne tudnod, mennyit...

[link]

2016. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván elsősorban az adott aktivitás mellett megevett ételmennyiség dönti el, fogysz-e. A leírás alapján nem tudhatom, mennyit eszel.

Amúgy nem tuti, hogy bármit rosszul csinálsz, a lassú, izmosodással járó szálkásítással sincs feltétlenül baj, ha reális is a tempósabb fogyás.

Izomban, ha odateszed magad, kezdő vagy, még ifjú férfiként és tömegelés mellett sem nagyon jöhet 1 kilónál több, a te esetedben pedig fogalmam sincs, mi lehet a reális, de az tuti, hogy fogyni sokkal gyorsabban lehet, persze ez lehet extrém nehéz s az ember inkább kiegyezik a lassabbal.

Ha gyorsabban akarsz fogyni, egyél kevesebbet vagy mozogj többet.

2016. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Testtömeg-csökkentés:


- Ha a Reg-Enort fogyasztják és betartják az étrendi előírásokat (!!!!), akkor az evés öröme jórészt megmaradhat és a fogyás is eredményes lehet.

- Előfordulhat a tapasztalatok szerint, hogy fogynak pár kilót, majd megáll a fogyás és 2-10 hét múlva fogynak tovább.

- Ha a kúra megkezdésénél nem indulna el mindjárt a fogyás, ez arra utal, hogy a bélrendszerben komolyabb zavarok vannak, melyeknek megszűnése után beindulhat a folyamat (ez az idő lehet 2-3 hónap is).

- A kúra ideje minimum 4 hónap, fogyni vágyók esetén 6 hónapra kell számítani, a súlyosabb bélproblémával küszködők számoljanak akár egy évet a regenerációig.

- Mindez akkor teljesülhet eredményesen, ha a mellékelt étrend be van tartva. (Ld. ÉTRENDI JAVASLATOK menüpont.)



[link]

Mit NEM lehet enni?


A kúra ideje alatt NE fogyasszunk:


- süteményt, péksüteményeket;

- alkoholt;

- cukrot, cukorféléket, mézet;

- ecetes, vagy erjesztett savanyúságokat;

- tejet, tejterméket (kefir, joghurt, sajt, vaj, tejföl, stb.);

- gyümölcsöt, gyümölcsleveket, üdítőket (kivétel a fent említettek);

- olajat, margarint!


===


Na kerem, ha ezt mind betartod, de Regenor nelkul, ugy is fogyni fogsz. Minek ehhez extra penzt kidobni?

2016. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hoppa ezt nem ide akartam, bocsanat!
2016. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnád a fogyást gyorsítani, ha a kenyér, rizs, tészta helyett zöldségeket ennél (amit hiányolok az étrendedből). Vacsorára pedig tojást zöldséggel.
2016. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!