Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 2 és fél hónap alatt le lehet...

2 és fél hónap alatt le lehet fogyni 8 kilót?

Figyelt kérdés
160 cm 68 kg vagyok, legalább 60 szeretnék lenni. Nem eszek cukrot, fehérlisztet. Napi 5x eszek keveset, 18 óra után semmit vagy egy almát ha nagyon éhes vagyok. Heti 3-4x 30 percet tornázok. Hétfőn kezdtem és már egy kiló lement. Csak sokszor vagyok éhes, ez el fog múlni ha megszokom?

2020. márc. 11. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lemehet egyébként, ha tényleg nagyon ügyelsz rá, hogy mit eszel. Ehetsz hat után is nyugodtan, hülyeség, hogy nem, csak ne gyümölcsöt, hanem valami könnyűt; pl saláta.


Amúgy el kell keserítselek, de nem fogytál egy kgt-t. A testsúly akár több kgt is képes ingadozni, tehát ne mérd magad olyan sűrűn. Bár mivel nem nagy súlyfeleslegből kezdted, akkor lehet később sikerül leadnod az egészet

2020. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intenzív fogyókúrás táborban orvosi felügyelet mellett.
2020. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Le lehet. De mi lesz akkor, ha nem annyi megy le, csak mondjuk 5 kg?

Olvasgass (itt és más oldalakon) tovább az egészséges fogyással kapcsolatban, már csak azért is, hogy elkerüld a jojó-effektust.

Az, hogy időnként éhes vagy, normális, persze ilyenkor nem ártana enni. Ha egész nap éhes vagy, akkor viszont vagy túl nagy a kalóriadeficit (koplalsz), vagy nem jók a makrók, vagy mindkettő.

A 6 után nem evéssel kapcsolatban: időzítsd úgy az étkezéseidet, hogy a vacsora ne legyen túl közel a lefekvés idejéhez (min. 1-másfél óra), és ilyenkor már ne egyél túl sok szénhidrátot, inkább fehérje + zöldségek. Ennek több értelme van, mint hogy farkaséhesen menj aludni, esetleg addig kínozd magad, amíg egyszer majd rádtör az ehetnék és kieszed a hűtőt.

2020. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de én nem ragaszkodnék foggal körömmel a dátumhoz a helyedben.

Egyrészt, alapból sem túl nagy súllyal indulsz, és +30 kg-nál könnyebb leadni ennyit, mint +10 kg-nál. Az utolsó kilók mindig keservesek, illetve a szervezetnek vannak időszakai, amikor egyszerűen csak stagnál a fogyás. Nincs egyértelmű oka, nincs diéta hiba, se semmi ilyesmi, és magától újra is indul egy idő után.

Másrészt ha most totál megfeszülsz, drasztikusan változtatsz mindenen, sikerül leadnod ennyi idő alatt, de a végére már a falat kaparod, az nagyon nem jó, mert fel fogod adni, és kezdődik a jojózás. Inkább fogyj hosszabb idő alatt, de stabilan, normális életmódváltoztatás mellett, mint hirtelen, drasztikusan, tarthatatlan módszerekkel, sanyargatással.

2020. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy súlyból igen, nekem az első 10 lement anno , pont 2,5 hónap alatt, de a te felesleged messze nem olyan mértékű mint az enyém. Egyszerűbb ha nem tervezgetsz ilyeneket, úgy nem ér csalódàs, ha viszont mégis sikerül, örülhetsz.
2020. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!