Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék 2 hónap alatt...

Hogyan tudnék 2 hónap alatt 15 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, higy el se kezdjétek, hogy ez mekkora baromság, egészségtelen, azonnal vissza is jön, stb...

Akármennyire is "rossz" módszer, kérlek titeket, el tudnátok mondani, hogy 2 hónap alatt hogyan tudnék 15 kilót lefogyni?

A válaszaitokat előre is köszönöm.

(170/80-ról szeretnék 65-re menni)


2020. máj. 20. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ilyen adatokkal max làblevàgással, màsképp sehogy nem fogyhatsz ennyit. A többit akkor hagyom is.... Sok sikert a hülyeséghez.
2020. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#20. Most az a helyzet, hogy 6 kilót fogytam és még van a célig, de megy az.. :)
2020. aug. 10. 22:27
 23/27 anonim ***** válasza:
És milyen módszerrel fogyózol?
2020. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Igazabol mondhatni koplalok, de ezalatt az ido alatt volt 3 nagy osszejovetel is, amin ezt felretettem es ettem, ami jol esett, illetve ugyebar az utanuk levo napokon is a maradekot. Nem jott vissza, tartottam a leadott sulyt.

Napi 500 lcal korul eszem, de mar ugyerzem, hogy ez egy picit sok.

2020. aug. 11. 18:28
 25/27 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb, de inkább előbb valami bajod lesz..de te tudod mit ér meg neked ez az eszetlen fogyás.
2020. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hu az tényleg nagyon kevés. Próbáld meg tisztelni a testedet.
2020. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem is most fog visszajönni, hanem mikor már nem tudod tartani a parszáz kalóriákat, és nem 3-szor kajálsz be 3 hónap alatt, hanem minden nap rendesen eszel, 3 hónapon keresztül.

Kár, hogy nem vagy okosabb ennél, és nem próbáltál tanulni mások rossz tapasztalataiból, de akkor majd a saját károdon rájössz. :(

2020. aug. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!