Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék 2 hónap alatt...

Hogyan tudnék 2 hónap alatt 15 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, higy el se kezdjétek, hogy ez mekkora baromság, egészségtelen, azonnal vissza is jön, stb...

Akármennyire is "rossz" módszer, kérlek titeket, el tudnátok mondani, hogy 2 hónap alatt hogyan tudnék 15 kilót lefogyni?

A válaszaitokat előre is köszönöm.

(170/80-ról szeretnék 65-re menni)


2020. máj. 20. 20:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

Remélem a 250 kalória elől lehagytál egy egyest, ugyanis a minimum kalória amit be kéne vinned, az 1200 kcal, de ha sokat sportolsz, akkor inkább 1500-1600.

Ha ezt sokáig csinálod teljesen tönkrevágod a szervezetedet, legyen már egy kis eszed kérlek.

2020. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
nyugi, két napig fogja csinálni, és utána tovább zabál. Itt mindenki 200-300 kalóriákat eszik fél éve, és nem fogy. Ti elhiszitek ezt?Én 1800-t eszek minden nap és sportolok, és így is fogyok, mondjuk nekem nincs pluszsúlyom. De miért nem lehet megérteni, hogy nem éhezni kell, hanem egy rendes étrendre áttérni, amit nem két hónapig tartasz, hanem életed végéig?
2020. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%
Havonta 4 kg reális fogyás.
2020. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
42%
napi max 8 órán keresztül egyél, a maradék 16 órában csak vizet igyál.
2020. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

Konkrét és rövid tömör leszek: műtéten kívül sehogy.15 kilót én a helyedben mondjuk úgy bő fél év alatt adnék le.

Van még időd fogyni ne ess pánikba.

Nem drasztikus dolgok kellenek.

Csak fokozatosan egyre egészségesebben enni.

Nem ultra egészségesen, csokit is kell enni szerintem legalább is.

Csak a mennyiség fontos mindenhol. Nem mindegy hogy 1 adag étel 10gramm vagy 200gramm.

2020. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%

Lefogyni sehogy nem fogsz ennyi idő alatt 15 kgt. Ha csak nem 300 kg vagy és 1000 kalóriàn vegetàlsz Dr Nowzaradan műsoràban.

Ha csak súlyt akarsz veszteni , levàgathatod a làbaid, màsképp nem fog menni.

2020. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha csomókban fog hullani a hajad a vitaminhiànytól, nem lesz olyan vicces a koplalàs.
2020. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%
a 14 es válaszomat nem tudom miért pontoztátok le 0-ra. Nem érdekel a pontozás, csak tudom, hogy ez egy jó és egészséges módszer. pl ehet reggel 10 és este 6 között háromszor rendesen, nem kell koplalni.Ettől nagyon hamar le lehet fogyni. Nem garantálom, hogy 2 hónap alatt csak ettől lemegy a 15 kiló, de hosszabb távon biztos, hogy lemegy.
2020. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%

Hülyeséget csinálsz! Tapasztalatból beszélek. Nekem több mint 10 évembe telt rájönni, hogy mi a helyes út, közben ráment az egészségem. 176 centi vagyol, voltam 47 kiló, és 102 is az elmúlt években. Inzulinrezisztencia, pajzsmirigyproblémák, hajhullás, eleinte kimaradó, majd visszatért, de rendszertelen menstruáció, vitaminhiány, pcos. Ez csak egy kevés ízelítő abból, hogy mit éltem át, és mivel kell élnem nap mint nap, mert 14 évesen azt gondoltam, hogy koplalással elérhetem álmaim alakját.

Ráadásként elmondanám, hogy eme drasztikus fogyókíra egyetlen pillanatában sem éreztem jól magam. Utáltam a testem minden porcikáját, előbb az izmaimat veszítettem el, és még 55 kilósan is löttyedtnek, dagadtnak néztem ki, pedig már xs-es ruhákat hordtam. 47 kilósan már gyakorlatilag csak csont és bőr voltam, akkor meg azért tartottam magam rondának. Persze nálam volt egy jó kis testképzavar is - amiben ilyen kezdettel baromi könnyű beleesni, ha még eddig meg is úsztad. Én akkoriban a valósnál is sokkal kövérebbnek láttam magam, de mai szemmel látva a fotókat, tényleg nem néztem ki jól. Formátlan voltam, mellette erőtlen, folyton szédelegtem, romlott a teljesítményem is. Végül kórházban kötöttem ki, és úgy tűnt, pszichológus segítségével sikerült normális kapcsolatot kialakítabom az étellel. Aztán jött az egyetem, és totál elengedtem magam, zabáltam eszetlenül. Valószínű, hogy a testem szépen bepótolta az addig megvont tápanyagokat.


A legnagyobb súlyom 102 kiló volt, márciusban. Most 72 kiló vagyok, vagyis 30 lement eddig 5 hónap alatt. Még 7-10 kiló a végcél. A különbség a korábbiakhoz képest, hogy most nem a "könnyű utat" választottam. Nem koplalással akarok fogyni, hanem egészséges étkezéssel ÉS a korábban gyűlölt sporttal. Ezért a mínusz 30 kilóért az elmúlt 5 hónap minden egyes napján keményen, izzasztó munkával dolgoztam, és ez segít is abban, hogy ne térjek vissza az önpusztításhoz, a gyors kaják világába. Tényleg nem kamu, hogy a sport javítja az ember közérzetét, csak meg kell találni a számunkra megfelelő testmozgást.


Én egy nagyjából 1200 kalóriás étrendet követek, mellette napi szinten legalább 1, heti nagyjából 2-3 alkalommal további 2-3 órát sportolok. Az edzéseim aerob és anaerob jellegűek is, ezt az aktuális erőnlétem határozza meg, hogy mikor épp melyik. Az arány nagyjából fele-fele. Így sikerült 21 hét alatt 30 kilót leadnom. Viszont én lényegesen nagyobb túlsúllyal indultam, ráadásul az első hónap az afféle betanulási időszak volt: ki kellett alakuljanak a szokások, mind a táplálkozás, mind az edzés terén, és egy általános erőnlétet is fel kellett a nulláról építenem. Ezek alapján azt mondanám, hogy el kellene engedned a 2 hónap alatt 15 kg mínuszt, inkább tűzz ki egy reálisabb célt, mondjuk legyen mikulásig, vagy karácsonyig 15 kg mínusz, amiből egyet se hízok vissza a nagy családi zabálások alatt. Addig még 4 hónapod van, ami tartható ütemnek tűnik, ha elkezdesz dolgozni az egészséges szokások kialakításán, és fegyelmezetten követsz egy tartható diétát, valamint a sportban is odateszed magad.

2020. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy régi kérdésről van szó. Mi a helyzet most, kérdező?
2020. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!