Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt letudok fogyni...

2 hónap alatt letudok fogyni 8 kilót?

Figyelt kérdés
160 cm és 68 kg vagyok, legalább 60 kg szeretnék lenni. Ez nyár elejéig sikerülhet? 1300 kcalt eszek és semmi cukor meg fehér liszt, 3x tornázok 30 percet egy héten. Március 10én kezdtem akkor voltam 69,3 most pedig 67,9. Ez így jó haladás 10 nap alatt?

2020. márc. 21. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

1kg zsír = 7000kcal

8kg zsír = 56000kcal


vagyis ennyi minuszt kell összehoznod két hónap alatt.


Ha mondjuk az normál energiabeviteled 2000kcal (kétlem, szerintem kevesebb) akkor napi 700kcal minuszban vagy.


2 hónap = 60 nap

60 x 700 = 42000kcal = 7kg zsír


Szóval ez alapján nem. Főleg mivel gondolom lány vagy ezért nem 2000kcal a normál engergiabeviteled, hanem kevesebb. Ha sok benned a víz akkor persze lehet hogy lemegy ennyi, amúgy nem.


3x30 perc torna... na azt hagyjuk. Nem attól fogsz lefogyni.

2020. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem ajánlott ilyen gyorsan fogyni, mert valószínűleg nem lesz minőségi a fogyásod. 2 kiló fogyást javaslok havonta.
2020. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%

"minőségi a fogyásod."

- definiáld már légyszives a minőségi fogyást


"2 kiló fogyást javaslok havonta."

- köszönjük, biztosan szakértő vagy

2020. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd amit elkezdtél, látod hogy hatásos. Ha nem is gyors ütemben, de beindult a fogyás ez a lényeg. Kicsit mozogj többet ha tudsz, az sokat jelentene még. Legyél kitartó, meglesz az eredmény.
2020. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
7%

Mozogj sokat! Az aerobik szerűségeket ajánlom a legjobban, de a tornák után egyél fehérjét(tejtermék, tojás). Ha kávézol hagyd ki belőle a cukrot, próbáld elhagyni az édességeket, fehér kenyeret váltsd le barna kenyérre, úgy a lisztet is amit fogyasztasz. Reggelire egyél gyümölcsöket!

Ha keresztény vagy akkor ajánlom hogy tartsd be a böjtöt! Szerdán és pénteken ne egyél húst(halat szabad), naponta 3 étkezés de csak 1x jóllakásig.

2020. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
És imádkozzál szűzmáriához is, biztos megsegít
2020. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SZücsöm ***** válasza:
97%

3 Még mielött megszólnál nem nem a 2es vagyok de én szívesen definiálom neked a minőségi fogyást ha nem értenéd hogy mit takar a szó. Azt jelenti hogy zsírból fogy az illető és nem izomból.


A 2 kg ot meg valószínűleg onnan vette hogy szinte mindenhol azt tanácsolják (az állítólagos hozzáértők) hogyha szigorúan minél inkább zsírból szeretnél fogyni akkor heti szinten a jelenlegi súlyodnak min 0.05 - max 0.1 -ét kéne leadnod. (kivéve az első 1-2 hónap mert akkor sok vizet is veszít a szervezet)


És nem én sem vagyok szakértő és szívesen.

2020. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GySzilvia ***** válasza:
Csak így tovább!
2020. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!