Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » IR miatt 160g ch diétán...

IR miatt 160g ch diétán vagyok és azt mondták, hogy aerob mozgás kell még mellé, hogy fogyni tudjak. De mi van akkor, ha..?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha én nem szeretek ugrabugrálni? Szívesen tornázom, de csak ilyen normális tornagyakorlatokat, mint guggolás, súlyzózás, felülések, lábemelések, ezekből lehet bármennyi, de utálom az aerobicot, futást, úszni meg nem is tudok. A mozgás az mozgás és jó lesz ez is, amit szeretek, vagy csináljak heti 3-4x 1 óra olyan mozgást, amit utálok?

2020. jún. 21. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg kell hozni ezt az "àldozatot " . Ha valami eü. Problémád lenne azt mondom ok . De így..
2020. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tartanom kell életem végéig... azért ez nem kis áldozat. Nem átmeneti, pár hónapos kampány.
2020. jún. 21. 20:21
 3/22 anonim válasza:
100%
Bicikli? Ahhoz nem kell ugrálni
2020. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Dagadt vagy es lusta. Es kezdodo diabeteszed van, amit gigadozisu ch-tal szandekoznak gyogyitani esetedben, (Marhasag a 160g) amig vègkèpp kimerülnek a bètasejtjeid es diabeteszes leszel. Ehhez jelenleg minden lehetoseget kimaxoltad tehát. Utàlni fogod inzulinnal döfködni is magad, csak akkor nem lesz mas valasztasod.
2020. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
4. vagyok ujra. Legyszives a szemelyiseged csiszolasaval kezdd a gyogyulast. Muszaj. IR-es VOLTAM. (Meg 82 kilos is VOLTAM). Hajrà.
2020. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van bunkókám? Anyuci nem nevelt meg, szr az életed és ide jössz ventillálni? Én helyrerakom az egészségem, de a te fejed totálkáros marad. Idióta.
2020. jún. 21. 20:31
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Namist ha faj az igazsag, az legyen a te bajod. Felolem maradj cukros es dagadt, nem en teszem magam tonkre. A dagadt es lusta szavak nem pejorativak, egyik elott sem szerepel jelzo. Aki lusta az meguszosan ‘tornazik’, aki nem lusta meg ésszel, foleg, ha IR-es. Akinek fogynia kell, az dagadt. Es aki ezt nem fogja fel IR-es letere, helyette megsertodik, az pluszban valszeg hulye is. Tovabbi jó sértődést
2020. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
= a labemelgetes nem aerob mozgas. De aki meg arra is lusta, hogy utanajarjon a betegsegenek meg a mozgasformaknak, az felolem emelgesse :))) Lustazsàk.
2020. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Az erősítő edzések is nagyon hasznosak, de heti egy alkalommal egy hosszabb tempós séta vagy kirándulás is sokat segít, csak tartson tovább mint egy óra.
2020. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Heti egy alkalommal egy hosszabb seta nem elég. Miert irtok hulyeseget? Nekem nem szivem csucske a kerdezo, -ahhoz sértődős, lol- de nem jutna eszembe betegebbé tenni hulyesegekekkel.
2020. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!