Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Megfelelőek ezek az arányok...

Megfelelőek ezek az arányok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a karantén testet, ezért nagyjából másfél hete 2000 kalóriát eszek. Utánajárás után kiderítettem, hogy a szénhidrát nagyjából felesleges a szervezetnek, ezért elhatároztam, hogy az abból származó kaloriákat átcsoportosítom fehérjék és zsírok közé.


A kérdésem arra irányulna, hogy a

102g szénhidrát ≈ 420 kcal

154g fehérje ≈ 630 kcal

113g zsír ≈ 1050 kcal

arányok megfelelőek-e és esetleg a kalória mennyiségén kell-e változtatni. Egyébként bármi tanácsot elfogadok mert teljesen kezdő vagyok ezzel kapcsolatban.


Jelenleg naponta 10 percet kardiozok és minden másnap súlyzós edzést végzek különböző izomcsoportokra (visszatérő). 80 kiló és 183 centi vagyok, 20f.

A cél egy 15 körüli testzsírszázalék, (kb 75 kilóra lemenni) mert sajnos skinnyfat testalkatom van és mégs soha nem láttam az izmaim körvonalát. Ha mindez működik nagyjából mikorra várható szembetűnő változás?



2021. jan. 15. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép eredmény, gratulálok! És örülök, hogy beláttad, hogy nagyon is kell a szénhidrát ;) Csak így tovább!

1 és 4 voltam

2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!