Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért hízok,hogyha tényleg...

Miért hízok,hogyha tényleg mindent betartok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem bele az életmódváltásba,

20 kilót szeretnék fogyni.

1200 kalóriás diétán vagyok és ezt be is tartom , sőt még van amikor az 1200 kcal sincs meg egy nap.


Napi 45 percet edzek.

Az egy hónap alatt még nem tartottam csaló napot sem.... Mégsem fogyok! Sőt még híztam is 3 kilót!!! Ez mitől lehet?

Tudnátok adni tippeket,ötleteket amitől beindulna a fogyás? 🙁



2022. máj. 5. 20:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ne koplalj. Több a kára mint a haszna. Egészségtelen, és Hosszútávon nem kibírható, éhség, falási rohamokat okoz, a szervezeted éhezik és az anyagcseréd lelassulhat tőle. Akkor pláne nem fogsz fogyni. Hamarabb feladod mint érdemi eredménye legyen.

Én régen volt, hogy 8 napig nem ettem semmit, és egy grammot sem fogytam. Buta kétségbeesett tini próbálkozás volt.

Előtte is fogytam koplalással, 2 hónapig semmi nem ment le, 1000 kcal diètával, aztán lassan kb 8-9 hónap alatt 25kg, de nem bírtam az éhezést, és 2-3 hónap alatt visszajött minden. Még több is mint ami lement. Sok jojón vagyok túl.

Végül lefogytan, normális energiabeviteles, speciális diétával, mozgàssal. Azóta is így eszem súlytartáshoz.

2022. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Vagy trollkodik a kérdező vagy fogalma sincs a kalóriákról. Lehetetlen 1200 kalóriás étrenddel, plusz napi 45 perces edzéssel hízni. Én 1500 kalóriás étrenden voltam és csak heti 3x edzettem és lement 1 hónap alatt 7 kg.
2022. máj. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Pajzsmirigyet, inzulinrezisztenciát nézess.
2022. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyem rendben van és inzulinrezisztenciám sincs.

Mivel a párommal régóta szeretnénk babát így már minden ilyesmi vizsgálat megvolt.

Egyébként a Yazio alkalmazást használom a kalória számláláshoz.

Minden terméket vonalkód alapján olvastatok be.

Aminek pedig nincs vonalkódja azt beírom a keresőbe és az app megtalálja.


Aki azt írta, hogy trollkodom meg mese habbal... Azoknak köszönöm szépen a rendkívüli hozzászólásukat! Segítséget, tanácsot kértem és nem bántást.

Nem

2022. máj. 6. 05:36
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
Dietetikust keress meg akkor, valószínűleg további laborok kellenek majd.
2022. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt mind betartod, és többet mutat a mérleg, akkor a mérleg elromlott. Vagy menstruáció környékén vagy és feljött egy csomó víz. Vagy különböző napszakokban mértél.
2022. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
1200 kalóriás étrendet tartasz, erre beírsz egy lepkefing koplalós "mintaétrendet" ami a felét sem éri el. Ha másban is ilyen pontosan követed a tervet, ne csodálkozz.
2022. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg nagyon érdekes, mert ennyi étkezés és a sport hozzá mindenképpen fogyasztana.

Mióta van rajtad a túlsúly?

Az egészséged és a közérzeted általában jó?

2022. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az egészségem és a közérzetem jó.

Rengeteg vizsgálaton voltam (nem konkrétan a túlsúlyom miatt)

de már ezt említettem feljebb.

Amúgy jó pár éve van túlsúlyom.. az utóbbi 3 évben nem is voltam 80 kg alatt...Igaz nem is nagyon tettem érte mert rengeteg mű és hízlaló kaját ettem.


Most tavasszal határoztam el magam,hogy szeretnék változtatni és fogyni. Odafigyelek arra,hogy mit és mennyit eszem.

Naponta edzek is...

2022. máj. 6. 10:18
 20/25 anonim válasza:
Nézess vérképet, nem e vagy cukros vagy ir-es.
2022. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!