Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért hízok,hogyha tényleg...

Miért hízok,hogyha tényleg mindent betartok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem bele az életmódváltásba,

20 kilót szeretnék fogyni.

1200 kalóriás diétán vagyok és ezt be is tartom , sőt még van amikor az 1200 kcal sincs meg egy nap.


Napi 45 percet edzek.

Az egy hónap alatt még nem tartottam csaló napot sem.... Mégsem fogyok! Sőt még híztam is 3 kilót!!! Ez mitől lehet?

Tudnátok adni tippeket,ötleteket amitől beindulna a fogyás? 🙁



2022. máj. 5. 20:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

19-es A tegnapi menüd nem ezt mutatja, még 1000kcal sincs, ráadásul evés helyett porokat iszol. Az, hogy ezzel 3kg-ot hízzon még egy 30 kg-os gyereknek is lehetetlen.

Ha valóban megvolt a pajzsmirigy vizsgálat, terheléses vércukor, akkor valamit nem számolsz.

Mit iszol? Üdítő, gyümölcslevek, alkohol? Rengeteg a felesleges kalória bennük.

2022. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ásványvizet iszom illetve citromot szoktam még facsarni bele.

Üdítőket, gyümölcslevet nem iszom mióta elkezdtem az életmódváltást.

Alkoholt meg szilveszterkor ittam utoljára. 😀

Tudom,hogy amiket leírtam nincs meg az 1000 kcal sem... Pont ezért nem értem miért nem fogyok ráadásul ment is fel 3 kg plusz.

2022. máj. 6. 15:19
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Biztos elképesztően magas az energiaszinted, és sokkal jobban hasznosítod a táplálékokat.....de ez csak ötlet.....ritka.
2022. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha már éhezel, akkor legalább egy fehérje shake helyett egyél valami értelmes kaját.
2022. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 hosszúhajú ***** válasza:

szedsz bármi gyógyszert? a mellékhatás lehet súlygyarapodás.

mi lett azóta?

2022. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!