Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3 hónapos a kisfiam és még...

3 hónapos a kisfiam és még szopizik. Diétázni+sportolni szeretnék. Mit ajánlotok: -Milyen étrendet? -Milyen mozgást? Sajnos pajzsmirigy alul működésem van és arra szedek gyógyszert, de így se nagyon tudok fogyni.165cm és 80kg vagyok, sajnos.

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 07:11
1 2
 11/15 poiu ***** válasza:
Az édességet nem a szoptatás miatt kívánod, hanem az inzulin rezisztencia miatt. Nem lenne szabad gyors szénhidrátot enned. Pont az kellene édesség helyett, amit kerülsz, pl. szalámi. Az első két hét nehéz, utána helyreállsz. Ha folytatod az édesség evést, sajnos nincs semmi esélyed, akármennyit sportolsz.
2013. júl. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazad van tudom,hogy nem kéne édességet ennem.

Szép lassan csökkenteni fogom,majd elhagyni az édesség evést

Tegnap utána olvastam a paleo étrendnek és tetszik,bele kezdek mert már nem érzem jól magam a bőrömbe 20kg súlyfelesleg nem kevés és ezt nagyon is érzem,olyan vagyok mint egy bálna.

2013. júl. 2. 07:20
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy nap mennyi kalóriát ehetek,hogy fogyjak és a tejtermelésnek se ártson?
2013. júl. 2. 07:21
 14/15 poiu ***** válasza:
Ha paleozol (nuku süti :-), nem kell kalóriát szálnod. Annyit eszel zöldségből húsból, hogy jóllakj.
2013. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy segítettél.
2013. júl. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!