Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt aki pajzsmirigy alul...

Volt aki pajzsmirigy alul működéssel le tudott fogyni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg ember igen.

De vagy gyógyszert szednek hozzá (fantörpikus út) vagy MEGGYÓGYULNAK a pajzsmirigy betegségükből.


Tehát abszolút van megoldás, rögtön kettőt is felvázolásra került :)

2013. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,14 évesen és a tavalyelőtt lefogytam 10 kg-t az igaz,hogy koplalással,de szerintem másképp is ment volna,édesanyám 40 kg-t fogyott egy pár évvel ezelőtt,pedig neki súlyosabb a pajzsmirigy betegsége és abban az időszakban még gyógyszert sem szedett.(én sem szedek)
2013. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Decemberben kezdtem egy pajzsmirigy gyulladással, most nagyon magas anti-TPOm van, és autoimmum pajzsmirigybetegségem. Edddig 10 kgt fogytam, de még folyamatos fogyásban vagyok. Nem tudom, van-e összefüggés, de mikor diagnosztizálták a pajzsmirigy-gyulladást, akkor az endokrinológus 1000 KCal-os cuorbeteg diétát írt elő. Azt 2 hónapig betartottam. Utána abbahagytam a diétát, ettem normálisan, és azóta kezdtem el fogyni. :S
2013. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!