Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 leszek 105 kg vagyok 162cm...

18 leszek 105 kg vagyok 162cm fogyni akarok mit tegyek?

Figyelt kérdés
az egesz ugy van hogy en mar gyermekent is duci voltam de most mar csak ugy ragadnak ram a kilok .voltam orvosnal nem vagyok cukros a koleszterolom kise nagy es pajzsmirigy problemam van azelot meg a menstruaciomal volt baj minden 2 honapban jot csak ez a dolog helyrealt kaptam egy gyogyszert (euthyrox),,,nem segitet de nem is artot szoval tartom a 105 kilomat de mikor leszek mar legalabb 80? mit csinaljak ?

#fogynek ha tudnek #pajzsmirigy fogyas
2013. máj. 7. 23:32
 1/6 Galsona válasza:
100%

Fogyókúra, fogyókúra és sok sok elhatározás!

Zárd ki az étrendedből: Fehér kenyér, Tészta ,Búza liszt, és minden olyat amiben sok a szénhidrát!

Én pl próbáltam már a leves diétát, zöldségben gazdag, krumpli nélküli zöldség leves, és ezt ettem minden egyes nap! Délelött gyümölcs, délben leves, 2-3 hét után már lehet délután legkésöbb 5-kor egy szelet csirke mellett enni. Egy idős hölgynek ajánlottam már ezt aki nagyon beteges volt. 30kg-ot fogyott és nem szed már gyógyszer. Neki bevállt.

Sok negatív választ fogsz kapni amit nem mellre kell szívni hanem csak elkönyvelni, hogy sajnos ha nem teszel ellene, sosem fogysz le.

Természetesen ajánlok az első pár hétben csak sétát, majd kis kocogást, esetleg reggel este felülés, kis házi torna és hidd el menni fog!

2013. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem eddig mennyit és mit ettél, mit sportoltál.


Menj el privát rendelésre is. Ha nem eszel sokat akkor akár több rendelésre.


Kaja. Reggelire keveset. Sokszor keveset egyél. Változatosan. Amennyire lehet mellőzd az étrendedből amiket az első írd + üdítőitalok, csipsz, édességek stb utóbbiakat ki lehet váltani mással. Fontos a fokozatosság elve.


Edzés eleinte otthoni torna, és gyaloglás. Itt is fontos a fokozatosság elve.


A fogyókúrát a szokásos értelemben felejtsd el. Életforma váltás kell. Hisz ha leállsz visszajönnek a kilók. Gyors eredményt eredményt ne várj. Az nem is jó.


Ha kérdésed van akkor írhatsz privátot.

2013. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami jó megoldás kell a hormonokra, a gyógyszer ha be is válik, mindig lesz valami mellékhatása, és az rendszerint ismét csak az anyagcserét és a test finom összhangját fogja elrontani.

Alternatív orvoslásban kutakodnék, gyógyteák, akupunktúra, talpmasszázs, stb.

Jógázhatnál is.

2013. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pajzsmirigyproblémád van, akkor első körön azt kezeltesd ki. Előfordulhat ugyanis, hogy egész egyszerűen a kezelés következtében megindul a fogyás.

Nekem a hormonjaimmal van baj, semmi fogyókúra nem használt, de amint elkezdtem szedni rá a gyógyszert, azonnal megindult!


Persze önmagában ez nem csodaszer, de ha tényleg ilyen jellegű problémád van, akkor a probléma kezelése nélkül szinte esélytelen lefogyni.

Utána hajrá fogyókúra, eleinte sok-sok séta, naponta kétszer egy-másfél órát gyalogolj. Mást nagyon nem tehetsz, mert az ízületeid védeni kell. Illetve ha tudsz úszni, akkor ússz! Aztán idővel emelheted a mozgás intenzitását.

A diétában fogyassz alacsony szénhidráttartalmú ételeket és kevesebbet. Igazából ekkora súlynál pajzsmirigygonddal a legokosabb volna, ha kérnél a háziorvostól beutalót dietetikushoz.

2013. máj. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy normális táplálkozása az embernek, amiből hiányoznak a betegségeket okozó anyagok. Ma ezt gyógytáplálkozásnak is hívják, valójában.. nem egy nagy varázslat.


Mivel az állapotodnak jórészt táplálkozásban gyökerező okai lehetnek, kezdj el húst és zöldségeket enni, korlátozott mennyiségben gyümölcsöt (de akár ezt el is hagyhatod) és rendbe fogsz jönni.


Ha tovább folytatod a mostani táplálkozásodat, feltételezem gabona, cukor, tejtermékek a tányérodra kerülnek romlani fog az állapotod, gyógyszerek ide vagy oda.


Fogadd meg. Nem tudom miket írtak a többiek, annyit fogadj meg hogy nem mérgezed magad mindenféle ócska élelmiszerrel, ragaszkodj a zöldségekhez (a krumpli, kukorica egy érdekes kivétel, amik nem a legszerencsésebb amerikai 'találmányok') és a húsokhoz. Az igazi húsokhoz, nem a szójás hússzerű képződményekhez, a hús az állati izomszövet esetleg természetes módon a zsírral. A szalonna az főleg zsírszövet, de az is jó.


Mozgásnak csak ésszel, jógázni, taichizni kezdhetnél. Szoktuk ajánlani a saját testsúlyos erősítést mindenkinek a maga szintjén, mert alapvetően ízületbarátnak mondható. De 105 kilósan, inkább maradjon a jóga.

2013. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:

A hormonszintet jó lenne beállítatni. Kaja: ne egyél cukrot és keményítőt, miinden másból ehetsz, amennyi jólesik (jólesik, tehát ne edd túl magad). Kell 2-3 hét az átálláshoz, utána ez lesz természetes. Tehát kenyér, krumpli, rizs helyett zöldség.

Sporttal csak óvatosan. A jóga jó ötlet, ha van rá lehetőséged az úszás is nagyon jó és minden torna, amiben nincs ugrálás. Keress rá a youtube-on: "low impact exercise". Ezek általában táncos, kirúgós, nyújtós gyakorlatok, ugrás nincs benne. Válassz olyat, ami tetszik. Ha meguntad, keress másikat, de ne add fel. Ebből kellene napi 30 perc, de csak fokozatosan. Menni fog!

2013. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!